ساری:تزریق اعتبارت به پروژه ها رضایت بخش نیست

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ | ۰۷:۳۴ ق٫ظ
ساری:تزریق اعتبارت به پروژه ها رضایت بخش نیست نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: تزریق اعتبارات به پروژه های خوزستان به خوبی صورت نمی گیرد که در این حوزه از دولت گله مندیم.

قلم ماندگار:

 علی ساری دوشنبه در آیین بهره برداری از تصفیه خانه شرق اهواز با بیان این که بیش از ۷۰ پروژه در اهواز باوی و کارون و حمیدیه نیمه کاره وجود دارد بیان کرد: تنها با تزریق نقدینگی این طرحها به اتمام می رسند.
وی با اشاره به منابع استانی، ملی و درصد سهم نفت برای استان گفت: تا تیر ماه سال جاری تنها یک سیزدهم این اعتبارات را دریافت کردیم.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون  در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تصفیه خانه شرق اهواز  تصفیه خانه مهمی است که کل حوزه شرق اهواز را پوشش می دهد بیان کرد: اگر کلکتور تحت تاثیر فرآیندهای موجود در روز قرار گیرد نمی‌توانیم استفاده شایانی از تصفیه خانه شرق اهواز داشته باشیم.
وی با اشاره به سخنان وزیر نیرو درباره بهره مندی ۸۰ درصدی شهر اهواز از سیستم فاضلاب گفت: وزیر نیرو لازم است در ارایه این شاخص ها تامل و دقت بیشتری داشته باشد چرا که اگر نگاهی کلی به شهرستان اهواز بیاندازیم شهرهایی مانند حمیدیه،باوی، ملاثانی فاقد پوشش سیستم فاضلاب هستند.
ساری در خصوص ردیف ۱۵۰ میلیون دلاری برای حوزه زیرساخت های برق و مقابله با ریزگردها در خوزستان گفت: در این حوزه از سازمان برنامه و بودجه گله مندیم چرا که وقتی با دلار ۳هزار و ۵۰۰تومانی محاسبه می شود ضربه مهلکی برای ما به شمار می رود.
وی ادامه داد: انتظار می رود این ردیف بودجه را حداقل با دلار نیمایی محاسبه کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار