ساری در نشست مطالبه گری مطرح کرد:

ساری نماینده مجلس: مشکل آب سطحی و فاضلاب در اهواز جدی است/ قطعی و افت مکرر آب مردم اهواز را کلافه کرده است!+ عکس

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۲۲:۳۵ ب٫ظ
ساری نماینده مجلس: مشکل آب سطحی و فاضلاب در اهواز جدی است/ قطعی و افت مکرر آب مردم اهواز را کلافه کرده است!+ عکس نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در نشست مطالبه گری در جمع مردم و اصحاب رسانه، گفت: مشکل آب سطحی و فاضلاب در اهواز جدی است، همچنین قطعی و افت مکرر آب مردم اهواز را کلافه کرده است و ابفا باید هرچه سریعتر این مشکل را مرتفع کند.

قلم ماندگار:

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی شامگاه یکشنبه ۱۸ آذرماه جاری در نشست مطالبه گری در جمع مردم و اصحاب رسانه، گفت: مشکل آب سطحی و فاضلاب در اهواز جدی است، همچنین قطعی و افت مکرر آب مردم اهواز را کلافه کرده است و ابفا باید هرچه سریعتر این مشکل را مرتفع کند.

علی ساری ادامه داد: مشکل آب سطحی و فاضلاب  در شهر اهواز وجود دارد و در  کل شهر اهواز فاقد شبکه آب سطحی است.

وی افزود: همچنین فاضلاب در بخش اعظمی از اهواز وجود ندارد و ماحصل تلاش شده پروژه ۱٫ ۹۶ شده است.

این نماینده مجلس همچنین عنوان کرد: در حوزه نمایندگی وی ۷۷ پروژه در حال اجرایی شدن است و عده ای از این پروژه ها نیز به بهره‌برداری رسیده است.

ساری افزود: در حوزه آب سطحی تنها راهکارهای موقت به سرانجام رسیده است.

وی تاکید کرد: همواره  در این چند ماه اخیر مرکز شهر اهوار دچار قطعی آب است و مشکل ایجاد شده در سیستم کانال قبلی به مساحت ۵۰۰ متر ارتباطی آب کشیده شده است.

علی ساری در ادامه گفت: ۵۰۰ متر مساحت از طریق کانال در تصفیه خانه و افت فشار حدود دو هفته تا ۳ هفته ارزیابی شده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین مسیر کانال غدیر و تپه های الله اکبر رملی هستند و در بارندگی های زیاد به علت خروج ماسه ها به شکل گسترده باعث هدر رفت شده است که این موضوع را پیگیری کردیم که آبفا قول دادند به زودی این مشکل  را حل کنند.

در پایان یادآور می شود: این نشست درمسجد جواد الائمه پاداد شهر و با سخنرانی مدیران، مسئولین و نمایندگان دربین مردم و شنیدن مطالبات آنان در مورد آب وفاضلاب سطح شهری و مطالبات کارگری برگزار شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار