ساعت کار ادارات در برخی شهرستان های خوزستان در روز شنبه تا ساعت ۱۲اعلام شد

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۴ ب٫ظ
ساعت کار ادارات در برخی شهرستان های خوزستان در روز شنبه تا ساعت ۱۲اعلام شد [ad_1] اهواز – با توجه به شدت پدیده گرد و غبار، ساعت پایان کار اداری در شهرستان های اهواز، کارون ، باوی ، دشت آزادگان ، هویزه ، آبادان ، شوش ، و بندر امام خمینی(ره) در ساعت ۱۲ روز شنبه اعلام شد. فرماندار اهواز شنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به کاهش […]

[ad_1]


اهواز – با توجه به شدت پدیده گرد و غبار، ساعت پایان کار اداری در شهرستان های اهواز، کارون ، باوی ، دشت آزادگان ، هویزه ، آبادان ، شوش ، و بندر امام خمینی(ره) در ساعت ۱۲ روز شنبه اعلام شد. فرماندار اهواز شنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به کاهش ساعت کار اداری، اظهار کرد: با توجه به شدت گرد و غبار، ساعت پایان کار ادارات و بانک های این شهرستان در روز شنبه ساعت ۱۲ است.
اسماعیل ارزانی بیرگانی گفت: ساعت کار مراکز امدادی و بیمارستان به روال عادی باقیست.
حیدر کاظمی فرماندار باوی نیز گفت: ادارت این شهرستان به دلیل تداوم آلودگی هوا در ساعت ۱۲ تعطیل هستند.
معصومه خنفری فرماندار باوی نیز اظهار کرد: با توجه به گرد و غبار شدید، ساعت کار ادارات و بانک های این شهرستان در ساعت ۱۲ پایان می گیرد.
ستاد بحران خوزستان در اطلاعیه ای تعطیلی مدارس نوبت عصر در شهرهای خوزستان را به فرمانداران و رئیسان ادارات آموزش و پرورش تفویض کرد.
به به اعلام ستادهای بحران شهرستان های خوزستان ، مدارس نوبت عصر اهواز، هویزه ، کارون ، باوی ، آبادان ، اروند کنار ، چوئبده ، خرمشهر ، شادگان ، اندیمشک ، دزفول ، شوش ، حمیدیه ، ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) به دلیل شدت گرد وغبار تعطیل است.
بر اساس این گزارش، ورود توده گرد و غبار از صبح روز شنبه مدارس ۱۳ شهر خوزستان را در نوبت صبح تعطیل بود.
به گزارش محیط زیست خوزستان، میزان گرد و غبار در ساعت ۹ امروز در اهواز به یک هزار و ۷۹۵ میکروگرم بر مترمکعب، خرمشهر ۲ هزار و ۸۴۲ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان ۲ هزار و ۸۴۹ میکروگرم بر مترمکعب، شادگان یک هزار و ۴۰۴ میکروگرم بر مترمکعب، سوسنگرد یک هزار و ۷۲۲ میکروگرم بر مترمکعب و در سایر شهرها کمتر از ۲۰۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
استاندارد ذرات معلق در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
۷۱۵۱ / ۶۰۳۷
خبرنگار: نادره وائلی زاده ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار