سالار عقیلی در منطقه آزاد اروند کُنسرت اجرا می کند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۴ ب٫ظ
سالار عقیلی در منطقه آزاد اروند کُنسرت اجرا می کند [ad_1] آبادان- ایرنا- سالار عقیلی خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی به همراه گروه ‘راز و نیاز ‘ در منطقه آزاد اروند کُنسرت موسیقی اجرا می کند. به گزارش ایرنا این کُنسرت ۲۲ اسفند‌ماه جاری ساعت ۲۱ در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان منطقه آزاد اروند در یک سانس برگزار می‌شود. تهیه‌کننده کُنسرت سالار عقیلی به ایرنا گفت:برای […]

[ad_1]


آبادان- ایرنا- سالار عقیلی خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی به همراه گروه ‘راز و نیاز ‘ در منطقه آزاد اروند کُنسرت موسیقی اجرا می کند. به گزارش ایرنا این کُنسرت ۲۲ اسفند‌ماه جاری ساعت ۲۱ در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان منطقه آزاد اروند در یک سانس برگزار می‌شود.
تهیه‌کننده کُنسرت سالار عقیلی به ایرنا گفت:برای حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر در سالن برنامه ریزی شده است.
محمد کنعانی زاده افزود:سالار عقیلی در این برنامه ترانه‌های ‘وطنم’ و ‘ایران’ را اجرا می کند ضمن اینکه بخشی از اجرای عقیلی، موسیقی سنتی است.
وی قیمت بلیط کُنسرت سالار عقیلی را بین ۵۵۰ هزار تا یک میلیون ریال اعلام کرد و بیان داشت:امکان خرید بلیت از طریق سامانه www.4047.ir برای علاقه مندان نیز فراهم است.
عقلیلی خوانندهٔ موسیقی سُنتی ایرانی و دانش‌ آموختهٔ هنرستان موسیقی سوره دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ بازیگری تئاتر است و برای نخستین بار در منطقه آزاد اروند برنامه اجرا می کند.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار: عدنان جواهری *** انتشاردهنده:سید بهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. Dominique   ۲۱/۰۴/۱۴۰۰  

    I couldn’t resist commenting. Very well written!

    Feel free to surf to my page: Aurora

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار