سال جدید سال همدلی ، وحدت و احترام متقابل مردم و مسئولان باشد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۴ ق٫ظ
سال جدید سال همدلی ، وحدت و احترام متقابل مردم و مسئولان باشد [ad_1] اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان در پیامی با تبریک فرارسیدن سال نو آرزو کرد سال جدید سال همدلی ، وحدت و احترام متقابل مردم و مسئولان باشد و همه دست در دست هم استان را به سوی قله های رشد و بالندگی ، عزت و شادکامی راهبری کنیم . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری غلامرضا […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان در پیامی با تبریک فرارسیدن سال نو آرزو کرد سال جدید سال همدلی ، وحدت و احترام متقابل مردم و مسئولان باشد و همه دست در دست هم استان را به سوی قله های رشد و بالندگی ، عزت و شادکامی راهبری کنیم . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری غلامرضا شریعتی در این پیام آورده است: در آستانه سال نو ، سال ۱۳۹۶ هجری شمسی فرا رسیدن نورور باستانی و حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به یکایک مردم استان تبریک و تهنیت عرض مینمایم ، خوزستان ما سرزمین مهربانی زیبایی و روشنایی است اینک به میمنت بهار زیباترین و صمیمانه ترین تبریک خود را به مردم فهیم و صبور خوزستانی و مهمانان ارجمند به ویژه راهیان نور تقدیم می کنم .
با خوبی ها و تلخی ها آنچه بود برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد ، برگی دیگر از درخت زمان بر زمین افتاد و بهاری نو در شرف آغاز است .
سالی که مشحون از حوادث و رویدادهای تلخ و شیرین بود که البته حلاوت آن بسی ماندگارتر و فزون تر از تلخی هاست .
پیشبرد اهداف و برنامه ها با تلاش و همت مضاعف همه مسئولین و مردم در زمینه فراهم نمودن و تامین زندگی سعادت مند و در خور شان ملت ایران و مردم خوزستان به رغم همه مشکلات و محدودیت های دولت بر هیچ ناظر منصفی پوشیده نیست ، گرچه موانع و دشواری های پیش رو کم نبوده لکن رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری ، تدابیر مدبرانه ریاست محترم جمهوری و حمایت های بی شائبه قاطبه ملت آگاه و قدرشناس کشورمان از دولت منتخبشان در صحنه های داخلی و خارجی مایه دلگرمی و امیدواری همه ما بوده است .
در سال جدید دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش رو داریم که به فضل خداوند متعال و با تدابیر ویژه دولت و ایجاد هماهنگی های مناسب میان همه ارکان نظام و با فراهم نمودن شرایط و بسترهای لازم ، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور جهت تقویت بنیان های انقلاب و نظام اسلامی باشیم.
مناسب است درآستانه سال نو از همه عزیزانی که در میان ما نیستند یادی نماییم ، از جمله حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که تحمل فقدان وجودش سخت و ناگوار است هر چند یاد و خاطره عزیزش هرگز از ذهن و یاد مردم محو نخواهد شد.
در پایان ضمن عرض مجدد صمیمانه ترین تبریکات و شادباش ها به مردم عزیز خوزستان امید است سال ۹۶ همانند سال گذشته سال همدلی ، وحدت همگانی، احترام متقابل مردم و مسئولان ، دست در دست همدیگر استان عزیزمان را به سوی قله های رشد و بالندگی ، عزت و شادکامی راهبری کنیم .
۶۰۰۲خبرنگار: عاطفه جوادی **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار