مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:

سامانه نوبت دهی مجازی در پایانه بار بندر امام (ره) راه اندازی می شود

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۵ ب٫ظ
سامانه نوبت دهی مجازی در پایانه بار بندر امام (ره) راه اندازی می شود سامانه نوبت دهی مجازی در پایانه بار بندر امام (ره) راه اندازی می شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت:به منظور صرفه جویی در زمان ، سوخت و هزینه ها در پایانه بار بندر امام (ره ) سامانه نوبت دهی مجازی در پایانه این بندر راه اندازی می شود.
مسعود مصدقی ادر گفتگو با خبرنگار قلم ماندگار اظهار کرد: راه اندازی این سامانه موجب افزایش بهره وری در ناوگان حمل و نقل ، کاهش ترافیک جاده ای و جلوگیری از معطلی و ماندگاری رانندگان در پایانه بار بندر امام می شود.
وی با اشاره به رتبه دوم خوزستان در سال ۹۴ در بخش حمل و نقل کالا در سطح کشور افزود: پایانه بار بندرامام (ره ) دومین پایانه استراتژیک کشور پس از بندر شهید رجایی در بندرعباس است که روزانه بیش از سه هزار و ۵۰۰ کامیون وارد پایانه بار این بندر می شوند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان پایانه بار بندر امام خمینی را دومین بندر در اجرای این سامانه عنوان و تصریح کرد: با راه اندازی این سامانه رانندگان می توانند بدون حضور در پایانه و با ارسال پیامک برای بارگیری نوبت بگیرند.
مصدقی با بیان اینکه بندر امام دومین پایانه مهم کشور است ادامه داد: در۱۱ ماه نخست امسال ۱۵ میلیون و ۴۰۶ هزار تن کالا از مبدا این بندر جابجا شده که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال ۴/۹ درصد کاهش دارد.
وی گفت: این میزان تناژ توسط ۷۲۳ هزار سفر با ناوگان باری کشور انجام شد و این تعداد نسبت به مدت مشابه پارسال ۵/۳ درصد کاهش داشته است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اضافه کرد: عمده کالاهای جابجا شده از پایانه بار بندر امام (ره) شامل گندم ، ذرت ، سویا ، شکر ، شمش آهن ، و سیمان کیسه ای است.

 انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار