سانحه رانندگی در خوزستان چهار کشته برجای گذاشت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۲۵ ق٫ظ
سانحه رانندگی در خوزستان چهار کشته برجای گذاشت [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: در تصادف دو خودروی سواری پژو ۴٠۵ و تیبا چهار در جاده کمربندی اهواز چهار نفر کشته و یک نفر مجروح شد. سرهنگ رضا دولتشاهی شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه بعد از ظهر امروز […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راه خوزستان گفت: در تصادف دو خودروی سواری پژو ۴٠۵ و تیبا چهار در جاده کمربندی اهواز چهار نفر کشته و یک نفر مجروح شد. سرهنگ رضا دولتشاهی شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه بعد از ظهر امروز به وقوع پیوست.
وی علت این حادثه را خستگی و خواب آلودگی راننده تیبا ذکر کرد و گفت: در این حادثه دلخراش راننده خودرو تیبا به دلیل خواب آلودگی به سمت چپ انحراف پیدا کرد و با خودروی پژو شاخ به شاخ شد.
وی افزود: هر چهار نفر افراد فوت شده این تصادف در دم جان باختند و یک مصدوم حادثه هم توسط امدادگران به بیمارستان منتقل شدند.
وی از تمامی رانندگان خواست به هنگام خستگی و خواب آلودگی از ادامه رانندگی انصراف داده و پس از استراحت لازم به سفر خود ادامه دهند تا اینگونه حوادث دلخراش بوقوع نپیوندد.
۷۱۴۸/۶۰۶۴
خبرنگار: هنا نیسی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار