سخت ترین بازی عمر مربیگری خود را فردا برابر صنعت نفت تجربه می کنم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۲ ق٫ظ
سخت ترین بازی عمر مربیگری خود را فردا برابر صنعت نفت تجربه می کنم [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد در خصوص دیدار این تیم برابر صنعت نفت آبادان گفت:با توجه به شرایط حساس لیگ برتر سخت ترین بازی عمر مربیگری خود را برابر صنعت نفت تجربه می کنم. به گزارش ایرنا اکبر میثاقیان روز پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد در خصوص دیدار این تیم برابر صنعت نفت آبادان گفت:با توجه به شرایط حساس لیگ برتر سخت ترین بازی عمر مربیگری خود را برابر صنعت نفت تجربه می کنم. به گزارش ایرنا اکبر میثاقیان روز پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های صنعت نقت آبادان و سیاه جامگان مشهد افزود:بازی بسیار سختی در آبادان داریم زیرا نفت در این هفته ها تیم آماده ای نشان داده است.
وی اظهار داشت:حق شهرهایی مانند آبادان و مشهد است که در لیگ برتر نماینده داشته باشند زیرا تنور لیگ با حضور تماشاگران شهرستانی داغ می شود.
سرمربی سیاه جامگان افزود:در هفته ‌های اخیر بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم و بازی به بازی وضعیت بهتری به دست آوردیم.
میثاقیان تصریح کرد:فردا یکی از سخت ترین بازی های عمر دوران مربیگری خود را برابر صنعت نفت تجربه می کنم زیرا هر دو تیم برابر فرار از منطقه خطر تلاش می کنند.
وی افزود:خدا را شکر شرایط تیم‌ ما خوب است، اگر ما در این دیدار پیروز شویم، شانس بیشتری نسبت به صنعت نفت برای بقا در لیگ داریم.
سرمربی سیاه جامگان گفت:مطمئنم که در این دیدار بازی خوبی به نمایش می‌ گذاریم و هدفی جز کسب سه امتیاز نخواهیم داشت.
وی اظهار داشت:صنعت نفت در دو سه هفته اخیر بازی‌ های خوبی به نمایش گذاشته است.
میثاقیان افزود:در حال حاضر گرفتن یک امتیاز هم در قعر جدول سخت است و در سه بازی آخر که با تساوی به پایان رسید، جلو بودیم که در دقایق پایانی گل دریافت کردیم و بازی با تساوی به پایان رسید.
وی اظهار داشت:مصطفی احمدی تنها مصدوم ما در این دیدار است و دیگر بازیکنان برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی شانس برابری دارند.
دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و سیاه جامگان مشهد از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فردا در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می شود.
۷۱۰۴/۶۰۰۲**خبرنگار:مسعود گادار**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار