سد شهدای رامشیر مستعد جذب توریسم آب است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۳ ق٫ظ
سد شهدای رامشیر مستعد جذب توریسم آب است مدیر مهندسی عمومی و گردشگری سازمان آب و برق خوزستان با هدف شناسایی ظرفیت های گردشگری سد رامشیر از این سد بازدید کرد.

قلم ماندگار / خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، محمد امین ایزدجو  گفت: یکی از ویژگی های سد شهدای رامشیر قرار گرفتن آن در محلی مناسب برای توسعه گردشگری می‌باشد و با توجه به اینکه شهرستان رامشیر فضای تفریحی آبی مناسب ندارد، توسعه جنبه‌های گردشگری سد شهدای رامشیر می‌تواند ضمن اشتغال‌زایی محل مناسبی برای تفریح خانواده‌ها نیز باشد.

وی در ادامه به همراه مدیرعامل شرکت آبیاری زهره و جراحی و جمعی از کارشناسان در نشستی که به منظور ارائه برنامه و بیان پیشنهادات در راستای توسعه فضای گردشگری و تفریحی سد شهدای رامشیر برگزار شد، از آمادگی سازمان آب و برق خوزستان برای احداث ۳۰ هزار متر مربع فضای سبز در مجاورت این سد خبر داد.

مدیر مهندسی عمومی و گردشگری سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد: عملیات ساخت این فضای سبز در دو فاز عملیاتی و هر فاز به مساحت ۱۵ هزار متر مربع به اجرا خواهد رسید.

حمد دریس مدیر عامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری زهره و جراحی نیز در ادامه، آمادگی این شرکت را برای همکاری در تمام سطوح اجرایی طرح پیشنهادی اعلام کرد

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار