سردار نقدی در مراسم بزرگداشت 9 دی‌ماه:

سردار نقدی: مردم با تقدیم شهید، جانباز و اسیر از انقلاب اسلامی حمایت کردند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۸ ق٫ظ
سردار نقدی: مردم با تقدیم شهید، جانباز و اسیر از انقلاب اسلامی حمایت کردند اهواز- قلم ماندگار- سردار نقدی گفت: توطئه‌های بی پایان دشمنان در این ۴۰ سال کمتر نشدند اما مردم با تقدیم شهید، جانباز و اسیر از این انقلاب دفاع کردند.

قلم ماندگار:

سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در اجتماع گرامیداشت یوم الله ۹ دی با بیان اینکه مردم ایران افتخار شکست دادن شاهان جنایت‌کار و جنایت پیشه را دارند، اظهار کرد: آفرین بر مردمی که به فرموده امام خمینی(ره) از مردم حجاز در عصر پیامبر(ص) و مردم کوفه در عصر امام علی(ع) بالاتر هستند. این قضاوت درستی درباره ملتی است که انقلاب اسلامی را ۴۰ سال پاس‌داشته است.
وی افزود: انقلاب‌های دیگر در کمتر از چند دهه یا از اهداف اولیه خود دور شدند یا اینکه جای خود را به حکومت دیگری دادند اما مردم ایران اسلامی از این انقلاب حمایت و دفاع کردند و آن را بر فراز قله‌ انقلاب‌های بشری نشاندند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب‌های بزرگ بشر به ۴۰ سالگی نرسیدند، گفت: امروز انقلاب اسلامی با صبر، استقامت و بصیرت مردم به ۴۰ سالگی رسید و بر خلاف انقلاب‌های دیگر که به یک طاغوت تکیه می‌زنند و بر علیه طاغوت دیگری به پا می‌خیزند، انقلاب ما در همان روز اول نه شرقی و نه غربی بود و هم‌زمان بر علیه همه طاغوت‌ها شورید.
وی با بیان اینکه همه حکومت‌های طاغوتی پس از انقلاب اسلامی ایران خود را شکست خورده می‌دیدند و بر علیه ایران به پا خواستند، بیان کرد: توطئه‌های بی پایان دشمنان در این ۴۰ سال کمتر نشدند اما مردم با تقدیم شهید، جانباز و اسیر از این انقلاب دفاع کردند.
سردار نقدی با بیان اینکه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در حالی است که مردم یک سر سوزن از ارزش‌های خود عدول نکردند، عنوان کرد: همه معیارها، ملاک‌ها و ارزش‌هایی که امام خمینی انقلاب را بر آنها بنا نهاد، توسط رهبر انقلاب بدون یک سر مو عقب نشینی تا پیروزی‌های بزرگ ادامه دادند.
وی فتنه ۸۸ را یکی از پیچیده‌ترین توطئه‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: ملت در برابر این فتنه ایستاد و انقلاب ۹ دی را برپا کرد و با بصیرت در برابر بی بصیرتی برخی از نخبگان ایستاد.
انتهای پیام /
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار