سرلشکر باقری:باور'ما می توانیم' در بین جوانان ایران نهادینه شده است

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۸ ب٫ظ
سرلشکر باقری:باور'ما می توانیم' در بین جوانان ایران نهادینه شده است [ad_1] آبادان – ایرنا – رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت:همه دنیا باید بداند که باور ‘ ما می توانیم’ در بین جوانان ایرانی نهادینه شده است . سرلشکر محمد باقری شنبه در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نظامی و دفاعی هوا فضای سپاه در یادمان عملیات والفجر ۸ اروندکنار افزود:تجهیزات نظامی موجود […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت:همه دنیا باید بداند که باور ‘ ما می توانیم’ در بین جوانان ایرانی نهادینه شده است . سرلشکر محمد باقری شنبه در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نظامی و دفاعی هوا فضای سپاه در یادمان عملیات والفجر ۸ اروندکنار افزود:تجهیزات نظامی موجود در این نمایشگاه با استفاده از دانش و فناوری ایرانی ساخته شده است.
وی اظهار داشت:بازدید کاروان های راهیان نور از این تجهیزات باعث می شود، جوانان ایران زمین توانمندی دانشمندان ایرانی را برای خودکفایی در همه عرصه ها ببینند.
سرلشکر باقری گفت:موشک هایی موجود در این نمایشگاه توانایی اصابت هدف را با فاصله کمتر از ۱۰ متر را دارد که این نمونه ای از این تسلیحات است که فن آوری آن در دنیا در اختیار کمتر کشوری است و امروز جمهوری اسلامی ایران این توانایی را دارد که این تسلیحات را تولید و استفاده کند.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت:با وجود چنین موفقیت های بزرگ در بین جوانان ایرانی سایر مشکلات کشور کوچک جلوه می کند.
سرلشکر باقری هدف از سفر خود به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس را تجلیل از مرزداران جمهوری اسلامی ایران، بازدید از مواضع دفاعی کشور و بازدید از محل درختکاری راهیان نور سپاه و بسیج در راستای کاهش ریز گردها اعلام کرد.
به گزارش ایرنا سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در سفر به خوزستان علاوه بر بازدید از یادمان شهدای عملیات والفجر۸ از یادمان علقمه در خرمشهر نیز بازدید کرد.
عملیات والفجر۸ در بهمن ماه سال ۱۳۶۴ با رمز یا فاطمه زهرا در منطقه اروندکنار انجام شد و منجر به فتح شهر بندری فاو عراق شد.
اروندکنار در۴۵ کیلومتری جنوب آبادان قرار دارد.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: سید بهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار