سرمربی استقلال خوزستان: با برد صنعت نفت بدنبال درخشش در آسیا هستیم

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۵ ب٫ظ
سرمربی استقلال خوزستان: با برد صنعت نفت بدنبال درخشش در آسیا هستیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: هدفمان پیروزی در مقابل صنعت نفت بوده تا بتوانیم با انگیزه بالاتری در جام باشگاه های آسیا حاضر شویم. به گزارش ایرنا سید علی اکبر پورموسوی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل صنعت نفت آبادان ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: هدفمان پیروزی در مقابل صنعت نفت بوده تا بتوانیم با انگیزه بالاتری در جام باشگاه های آسیا حاضر شویم. به گزارش ایرنا سید علی اکبر پورموسوی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل صنعت نفت آبادان ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: انتظار داریم هواداران که یار دوازدهم تیم هستند با حضور خود در ورزشگاه باعث دلگرمی بازیکنان شوند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت:بازی مقابل صنعت نفت دربی خوزستان به شمار می آید و طبیعتا از جذابیت های خاصی برخوردار است.
وی با اشاره به این که مقابل نفت آبادان روند رو به رشد خود را ادامه می دهیم افزود: بازیکنان ما در حال حاضر از روحیه خوبی برخوردار بوده و در طول هفته تمرینات موثری داشتیم.
وی با بیان این که نفت آبادان فوتبال زیبا ارائه نمی دهد گفت: صنعت نفت یک فوتبال بسته بازی می کند و بدنبال گل نخوردن است هر چند فوتبال حرفه ای قانون خاصی نداشته و ما تلاش می کنیم با ارائه یک فوتبال زیبا پیروز میدان شویم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص نپیوستن چپاروف به این تیم گفت: از مدیریت باشگاه استقلال تهران ناراحت هستم چون آن ها خودشان پیشنهاد پیوستن چپاروف به استقلال خوزستان را دادند اما بعد که ما پذیرفتیم دیگر جواب ما را ندادند.
وی در خصوص برنامه های کادر فنی تیم استقلال خوزستان در جام باشگاه های آسیا گفت: در تیم ما از ابتدای فصل سه آنالیزور خوب وجود دارد که یکی از آن ها مختص جام باشگاه های آسیا است، مارکو یکی از آنالیزورهای ما بوده که سالیان سال در عربستان کار کرده و شناخت خوبی از تیم های عربستانی دارد، بی شک تلاش می کنیم که از گروه خود صعود کنیم.
پورموسوی تصریح کرد: تیم ما به لحاظ امکانات اولیه و اعزام به مسابقات آسیایی با مشکل مواجه است، تیم ما بعد از بازی با پیکان برای حضور در جام باشگاه های آسیا باید به امارات برود، اگر مستقیم از تهران پرواز کنیم به سود تیم است چون بازیکنان دیگر خستگی راه را ندارند.
وی با اشاره به این که بدهی فصل گذشته بازیکنان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون بوده و قرارداد این فصل بازیکنان ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون می باشد، افزود: متاسفانه بانک ملی که صاحب تیم بوده تاکنون کمکی به ما نکرده و تنها ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از طرف استانداری به تیم تزریق شده است.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فردا پنجشنبه در اهواز برگزار می شود.
خبرنگار: پارسا شاکری *انتشار دهنده :کبری آقازری
۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار