سرمربی تیم استقلال خوزستان: اگر مشکلات ادامه پیدا کند نمی توانیم در باشگاه های آسیا بازی کنیم

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۴ ب٫ظ
سرمربی تیم استقلال خوزستان: اگر مشکلات ادامه پیدا کند نمی توانیم در باشگاه های آسیا بازی کنیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر مشکلات مالی باشگاه همچنان ادامه داشته باشد نمی توانیم در رقابت های آسیایی بازی کنیم. به گزارش ایرنا سید علی اکبر پورموسوی شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام وعده های مالی و قول […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر مشکلات مالی باشگاه همچنان ادامه داشته باشد نمی توانیم در رقابت های آسیایی بازی کنیم. به گزارش ایرنا سید علی اکبر پورموسوی شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام وعده های مالی و قول های داده شده همچنان درحد شعار مانده و تنها استاندار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به تیم تزریق کرده است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: این برد را به شرف و تعصب بازیکنانم که به عشق هواداران بازی کردند،تقدیم می کنم، بازیکنان ما بیش از هفت ماه تنها قول و وعده شنیدند ولی کسی برای آن ها قدم برنداشته است.
وی با اشاره به ناراحتی از مدیریت باشگاه و نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، گفت: تنها آقای استاندار به قول خود عمل کرد و بقیه مسئولان به ما دروغ گفتند.
پورموسوی با بیان این که از امروز به بعد روزهای خوبی برای استقلال نمی بینم، تصریح کرد:این بچه ها تا پایان لیگ به عشق هواداران می مانند و بازی می کنند اما با این مشکلات نمی توان در آسیا بازی کرد.
وی ادامه داد: در سه روز گذشته تغذیه قبل و بعد از تمرین بازیکنان را نداشتیم،ما حتی پول بلیط پرواز خود را قرض گرفتیم و آژانس های هوایی از ما پول طلب دارند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به این که پول رفتن به تهران برای بازی با پیکان را نداریم افزود: سه ماه قرار است که از ارگان های مختلف به ما پول برسد اما متاسفانه آقایان یا در جلسه هستند و یا در خارج کشور به سر می برند، تنها استاندار به فکر ما است و مسولین دیگر با ما نیستند.
وی با بیان این که هشت میلیارد تومان پول نیاز داریم تا درصدی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده و در باشگاه های آسیا حضور پیدا کنیم افزود: امیدوارم تا بازی با پیکان ستادی تشکیل شود و همه مسولین برای حل مشکلات باشگاه بسیج شوند.
پورموسوی در خصوص بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: نیمی که می خواهد در باشگاه های آسیا بازی کند باید هوشیارتر باشد اگر چه امروز نفت برای نباختن آمده بود.
وی در خصوص آرش افشین گفت: آرش بازیکن بزرگی است اما چون از شرایط بازی دور بوده است به لحاظ روحی و روانی بازیکنان مشکل مواجه است،ما از خرید او خوشحال هستیم و امیدواریم که هواداران از او حمایت کنند.
تیم استقلال خوزستان با کسب این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و در مکان ششم جدول قرار گرفت همچنین نفت آبادان با ۲۱ امتیاز در مکان یازدهم باقی ماند.
۶۰۰۲ خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار