سرمربی تیم صنعت نفت آبادان:شکست پرسپولیس عیدی به هواداران آبادانی بود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۰:۲۳ ق٫ظ
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان:شکست پرسپولیس عیدی به هواداران آبادانی بود [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پیروزی این تیم بر پرسپولیس نفت آبادان گفت: این پیروزی متعلق به هواداران آبادان است و عیدی به دل شکسته آنها بود. به گزارش ایرنا فیروز کریمی عصر شنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های نفت آبادان و پرسپولیس تهران […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پیروزی این تیم بر پرسپولیس نفت آبادان گفت: این پیروزی متعلق به هواداران آبادان است و عیدی به دل شکسته آنها بود. به گزارش ایرنا فیروز کریمی عصر شنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های نفت آبادان و پرسپولیس تهران افزود: این بازی فراز و نشیب های زیادی داشت ولی ما برای پیروزی در این دیدار کوهی از انگیزه بودیم.
وی اظهارکرد: در روزی به پیروزی رسیدیم که پرسپولیس با همه هوادارانش به میدان آمده بود و ما دو بازیکن اصلی خود را نداشتیم.
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: پیش از حضورم در این تیم یکی، دو ماهی تمرینات تعطیل شده بود و با شروع تعطیلات صبح و عصر تمرین داشتیم تا به شرایط خوبی دست یابیم.
کریمی افزود: با توجه به توانمندی و غیرت بازیکنان باید در این بازی پیروز می شدیم؛ ما حمایت هواداران، مسئولان و رسانه های آبادان را پشت سر داریم که این موضوع موفقیت صنعت نفت در این بازی را فراهم کرد.
وی ادامه داد: مسابقات امسال خیلی سنگین است و معتقدم از سال اول تخت جمشید تا به الان هیچ سالی به اندازه امسال رقابت های لیگ سنگین نبوده است.
وی اظهارکرد: هیچ تیمی از پیش بازنده نیست و تیم های پایین جدولی خیلی سخت یقه تیم های بالای جدول را می گیرند.
وی با اشاره به تقلید از سیستم کی روش در تیم ملی گفت: در نیمه اول ۳ـ۴ـ۳ بازی کردیم و نیمه دوم ۱ـ۴ـ۵ بازی کردیم و این را از آقای کی روش یاد گرفتیم.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر شنبه از هفته بیست و پنجم لیگ برتر با یک گل میهمانش پرسپولیس تهران را شکست داد تا با ۲۸ امتیاز به رده دوازدهم جدول رده بندی صعود کند.
۷۱۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: مسعود گادار ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار