سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: الفتح به اراده و فعل خواستن بازیکنان ما شکست خورد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۷ ب٫ظ
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: الفتح به اراده و فعل خواستن بازیکنان ما شکست خورد [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم الفتح در مقابل اراده و فعل خواستن بازیکنان استقلال خوزستان شکست خورد. سید علی اکبر پورموسوی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل الفتح عربستان در جام قهرمانان آسیا اظهار کرد: اگر در زدن ضربات آخر دقت بهتری داشتیم می توانستیم با […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم الفتح در مقابل اراده و فعل خواستن بازیکنان استقلال خوزستان شکست خورد. سید علی اکبر پورموسوی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل الفتح عربستان در جام قهرمانان آسیا اظهار کرد: اگر در زدن ضربات آخر دقت بهتری داشتیم می توانستیم با گل های بیشتری الفتح را شکست دهیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که از تلاش و دوندگی بازیکنانم تشکر می کنم افزود: به خوبی می دانستیم که اگر به بازی سرعت دهیم می توانیم از روزنه های دفاعی تیم حریف به گلزنی برسیم.
وی با اشاره به این که تیم حاکم بر میدان بودیم افزود: از همان ابتدا بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم و چندین موقعیت خوب گلزنی بدست آوردیم که متاسفانه از روی کم دقتی یکی پس از دیگری به هدر رفت.
پورموسوی در خصوص تیم الفتح گفت: حریف در نیمه اول کاملا با سیستم دفاعی بازی می کرد و به نظر می رسید برای گرفتن یک امتیاز وارد میدان شده بود در حالی که ما دوست نداشتیم با کسب یک امتیاز به اهواز برگردیم.
وی ادامه داد: با توجه به حضور الفتح در بازی های آسیایی فصل قبل، این تیم نسبت به ما از تجربه بهتری برخوردار بود اما در مقابل اراده و فعل خواستن بازیکنان استقلال خوزستان شکست را پذیرفتند.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که قصد داشتیم با این پیروزی دل مردم خوزستان را شاد کنیم افزود: این پیروزی را به مردم دوست داشتنی و محبوب خوزستان و به خصوص کارگران زحمتکش شرکت گروه ملی تقدیم می کنم و امیدوارم با برد استقلال خوزستان دل آن ها شاد شده باشد.
وی عنوان کرد : در ادامه راه کار بسیار دشواری داریم و نباید به این ۳ امتیاز دلخوش باشیم، به خوبی می دانیم که بازی های سخت تر ما هنوز باقی مانده است و باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الفتح عربستان در جام قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده ایران به پایان رسید.
دراین بازی ابوالفضل علایی از سوی نمایندگان AFC بهترین بازیکن زمین شناخته شد.
۶۰۰۲
خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار