سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: در مقابل الفتح محکوم به برد هستیم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۴ ب٫ظ
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان:
در مقابل الفتح محکوم به برد هستیم [ad_1] اهواز-ایرنا -سرمربی استقلال خوزستان گفت: الفتح عربستان تیم خوب و شایسته ای است اما چون میزبان ما هستیم محکوم به پیروزی هستیم. به گزارش ایرنا، سید علی اکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار با الفتح عربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی های آسیایی شرایط خاص خودش را دارد و نمی توان […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا -سرمربی استقلال خوزستان گفت: الفتح عربستان تیم خوب و شایسته ای است اما چون میزبان ما هستیم محکوم به پیروزی هستیم. به گزارش ایرنا، سید علی اکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار با الفتح عربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی های آسیایی شرایط خاص خودش را دارد و نمی توان گفت که کدام گروه آسان تر یا سخت تر است.
سرمربی استقلال خوزستان با بیان این که همه تیم های شرکت کننده قهرمان کشورهای خود بوده و توانسته اند سهمیه کسب کنند، افزود: امیدوارم فردا با ارائه یک بازی جوانمردانه بتوانیم هر سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.
وی عنوان کرد: الفتح تیم خوب و قدرتمندی است بازی این تیم در مرحله پلی آف و ۲ بازی آخرش در لیگ عربستان را آنالیز کرده ایم، نقاط ضعف و قوت این تیم را به خوبی شناسایی کرده و امیدواریم در بازی فردا برنامه های تاکتیکی خود را به خوبی در زمینه ارائه کنیم.
وی با اشاره به میزبانی تیمش در عمان گفت: اگرچه در عمان بازی می کنیم اما ما میزبان هستیم و لذا بر خود می دانم که به همه خیر مقدم بگویم ، امیدواریم با کمک نمایندگان ای اف سی میزبان خوبی در این دوره از رقابت ها باشیم.
پورموسوی در ادامه با بیان این که به شرف، غیرت و تعصب بازیکنانم که با تمام سختی ها و کمبودها و بی مهری ها ایستادگی کردند درود می فرستم افزود: فردا ما برای سربلندی و عزت مردمانی بازی می کنیم که طی هفته گذشته در شرایطی زندگی کردند که حتی نفس کشیدن در آنجا سخت و دشوار است.
وی با اشاره به این که افتخار می کنیم که سرباز خوزستان هستیم گفت: مردم عزیز و سرافراز استان خوزستان باید بدانند اگر ما در عمان هستیم، قلب و روح و جانمان متعلق به آن ها خواهد بود و مطمئن باشند حتی یک لحظه هم آن را فراموش نخواهیم کرد.
سرمربی استقلال خوزستان ضمن تشکر از همه کسانی که باعث شدند تیم استقلال در مسابقات آسیایی حضور پیدا کند، تصریح کرد: به طور ویژه از جامعه مطبوعات و هواداران متعصب استقلال خوزستان، ریاست هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان استان و اداره خدمات گروه ملی تشکر می کنم و جا دارد تشکر ویژه ای از استاندار متعصب و ورزش دوست خوزستان که در کنار ما بود، داشته باشم.
وی همچنین از دولت عمان و فدراسیون فوتبال این کشور برای همکاری در برگزاری این بازی تشکر کرد.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و الفتح عربستان در گروه B مسابقات جام قهرمانان آسیا روز دوشنبه دوم اسفندماه در مسقط عمان برگزار می‌شود.
۶۰۰۲خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار