سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: برای صعود باید باهوش باشیم

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۰۲ ق٫ظ
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: برای صعود باید باهوش باشیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر چه صدرنشین هستیم ولی برای صعود باید باهوش باشیم و امتیازات لازم را جمع آوری کنیم. به گزارش ایرنا سید علی اکبر پورموسوی دوشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل الجزیره امارات با بیان این که این برد را به […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر چه صدرنشین هستیم ولی برای صعود باید باهوش باشیم و امتیازات لازم را جمع آوری کنیم. به گزارش ایرنا سید علی اکبر پورموسوی دوشنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل الجزیره امارات با بیان این که این برد را به همه ملت ایران و خوزستانی ها تقدیم می کنم اظهار کرد: حرف های مردم خوزستان و نگاهشان به تیم استقلال خوزستان باعث دلگرمی بچه های تیم بود.
سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: با اشاره به این که به بازیکنانم که با تعصب و غیرت بازی کرده ومزد زحماتشان را گرفتند درود می فرستم ،دراین دیدار از جان و دل بازی کردیم و مزدمان را گرفتیم.
وی با بیان این که هر دو تیم بازی تماشاگر پسندی ارائه دادند، افزود: ما در ابتدای بازی از غافلگیری و مدافعان حریف به خوبی استفاده کرده و دروازه الجزیره را باز کردیم.
پورموسوی عنوان کرد: قطعا اگر تیم ما تجربه بین المللی داشته باشد به مراتب بهتر بازی خواهد کرد هر چند که در این بازی به خوبی توپ را در زمین حریف به جریان انداختیم و با مدیریت خود نتیجه لازم را کسب کردیم.
وی در ادامه به صدرنشینی تیمش در گروه B مسابقات اشاره کرد و گفت: اگر چه شش امتیاز کسب کرده و صدرنشین هستیم اما تضمینی برای صعود ما نیست و باید در حفظ امتیازات خود باهوش باشیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: تاکنون نتایج بسیار خوبی در آسیا کسب کردیم و در جایگاهی که قرار داریم تلاش بسیاری انجام دادیم لذا بابد در حفظ آن کوشا باشیم.
وی در ادامه ضمن تبریک به اصغر فرهادی که دومین جایزه اسکار را بدست آورد گفت: همچنین از مطبوعات و رسانه ها تشکر می کنم که در این مدت یار و یاور تیم بودند.
پورموسوی در پایان گفت: از این که توانستیم در زمین حریف قدرتمندی همچون الجزیره سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم بسیار خوشحال هستیم.
۶۰۰۲خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار