سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد:شانس پیروزی برابر صنعت نفت را از دست دادیم

تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۵ ق٫ظ
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد:شانس پیروزی برابر صنعت نفت را از دست دادیم [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد پس از تساوی برابر صنعت نفت آبادان گفت:بازی خوبی در آبادان انجام دادیم ولی شانس پیروزی در این دیدار را به راحتی از دست دادیم. به گزارش ایرنا اکبر میثاقیان عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی تیم های نفت آبادان و سیاه […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد پس از تساوی برابر صنعت نفت آبادان گفت:بازی خوبی در آبادان انجام دادیم ولی شانس پیروزی در این دیدار را به راحتی از دست دادیم. به گزارش ایرنا اکبر میثاقیان عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی تیم های نفت آبادان و سیاه جامگان مشهد افزود:بازی‌ های پایین جدول حساسیت زیادی دارد و این دیدار نیز سردرگم حساسیت شد.
وی اظهار داشت:صنعت نفت آبادان تیم خوبی است و تماشاگران جذابی دارد و مقابل آنها بازی کردن بسیار سخت و دشوار است.
سرمربی سیاه جامگان گفت:تیم صنعت نفت خیالش از بقا راحت شده و خطر از بیخ گوش این تیم رد شده است.
وی افزود:ما می ‌توانستیم برنده این دیدار باشیم ولی به راحتی این شانس را از دست دادیم. میثاقیان تصریح کرد:پس از حضورم در سیاه جامگان برای نخستین بار بود که توانستیم بعد از خوردن گل به بازی برگردیم و در رختکن به بازیکنانم گفتم که اگر گل دوم را دریافت نکنیم، برنده این دیدار شویم.
وی اظهار داشت:فرصت پیروزی را هم داشتیم اما توپ ‌هایمان به گل تبدیل نشد و شانس خوبی برای پیروزی را از دست دادیم.
سرمربی سیاه جامگان تصریح کرد:۹۰ درصد شانس ماندن در لیگ برتر را داریم و در سه بازی آینده برای ماندن باید هفت امتیاز کسب کنیم.
تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد عصر امروز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر کشور در ورزشگاه تختی آبادان برابر میزبانش صنعت نفت آبادان به تساوی یک بر یک رسید.
۷۱۰۴/۶۰۶۴
خبرنگار:مسعود گادار** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار