سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان:نتیجه بازی عادلانه نبود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۸ ب٫ظ
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان:نتیجه بازی عادلانه نبود [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: نتیجه بازی عادلانه نبود چرا که موقعیت های گلزنی بیشماری بر روی دروازه حریف خلق کردیم اما در زدن ضربات آخر موفق نبودیم. به گزارش ایرنا فیروز کریمی شامگاه پنجشنبه پس از شکست تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: نتیجه بازی عادلانه نبود چرا که موقعیت های گلزنی بیشماری بر روی دروازه حریف خلق کردیم اما در زدن ضربات آخر موفق نبودیم. به گزارش ایرنا فیروز کریمی شامگاه پنجشنبه پس از شکست تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام تمهیدات تاکتیکی لازم برای رسیدن به گل را انجام دادیم اما حریف با دفاع خوب بازی ما را خنثی کرد.
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به این که بازی امروز شرایط ایده آل داشت و هر دو تیم در حد و اندازه یکدیگر بودند افزود: بازی امروز به لحاظ زیبایی جزء بازی های خوب لیگ محسوب می شود.
وی ادامه داد: بازی را با سیستم ۲ _ ۵ _ ۳ آغاز کردیم و سپس به سیستم ۲ _ ۴ _ ۴ روی آوردیم که موقعیت های خوبی بدست آورده اما در امر گلزنی موفق نبودیم.
کریمی با اشاره به این که دو تیم فوتبال رو به جلو ارائه دادند افزود: معتقدم گل حریف شانسی و استثنایی بود و کسی از بازیکنانم مقصر نبود، امیدوارم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی با اشاره به اضافه شدن پنج بازیکن در نیم فصل دوم گفت: نیمی از بازیکنان حاضر در میدان آزادی نیم فصل دوم به جمع ما اضافه شده اند لذا فرصت کار بیشتر را نداشتیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص زلیخانی گفت: این بازیکن گلزن تیم ما بوده که از بازی هفته آینده او را در اختیار داریم.
وی با اشاره به این که زمانی به تیم اضافه شدن که از ۶ بازی تنها ۳ امتیاز کسب کرده بودیم، گفت: در نیم فصل دوم بر خلاف نیمه فصل دوم شرایط کار بسیار سخت تر است چرا که تیم ها برای نیفتادن می جنگند.
کریمی در پاسخ به این پرسش که نفت آبادان در لیگ ماندنی است افزود: مطمئن باشید با بازی های درخشانی که ارائه خواهیم داد در لیگ ماندنی هستیم.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر با برتری یک بر صفر آبی های استان به پایان رسید.
تیم استقلال خوزستان با کسب این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و در مکان ششم جدول قرار گرفت همچنین نفت آبادان با ۲۱ امتیاز در مکان یازدهم باقی ماند.
۶۰۰۲ خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار