سرمربی تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان:شایسته قهرمانی در این مسابقات بودیم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۵ ب٫ظ
سرمربی تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان:شایسته قهرمانی در این مسابقات بودیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان گفت: با وجود این که سخت ترین قرعه در طول ۱۵ سال گذشته به ما خورد اما فقط به قهرمانی در این رقابت ها فکر می کردیم. سجاد مهدی پور یکشنبه پس از قهرمانی تیمش در لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور در گفت‌وگو با […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان گفت: با وجود این که سخت ترین قرعه در طول ۱۵ سال گذشته به ما خورد اما فقط به قهرمانی در این رقابت ها فکر می کردیم. سجاد مهدی پور یکشنبه پس از قهرمانی تیمش در لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در شروع کار شرایط بسیار سختی داشتیم چرا که باشگاه فولاد مدارس فوتبال خود را تعطیل کرده بود و این امر باعث شد که در رده نونهالان با کمبود بازیکن مواجه شویم.
سرمربی تیم نونهالان فولاد خوزستان با اشاره به این که در لیگ امسال بنا را بر استفاده از بازیکنان بومی گذاشتیم افزود: پیش از شروع مسابقات از ۹۵۰ نونهال خوزستانی به مدت ۲۰ روز تست گیری شد که از این تعداد ۲۴ بازیکن بومی را برای حضور در مسابقات لیگ برتر انتخاب کردیم.
وی عنوان کرد: سال های گذشته در تیم نونهالان فولاد همیشه ۷ یا ۸ بازیکن غیر بومی و خوابگاهی وجود داشت اما امسال سعی کردیم تنها از بازیکنان بومی استان استفاده کنیم زیرا اعتقاد داریم که یک بازیکن ۱۴ ساله باید در کنار پدر و مادر خود رشد کند.
مهدی پور با بیان تیم که در لیگ امسال با سخت ترین قرعه مواجه شدیم افزود : ما با تیم هایی نظیر سپاهان اصفهان، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، سپاهان یاسوج و آرین اهواز هم گروه شدیم که هر کدام مدعی اول قهرمانی در لیگ پایه محسوب می شوند اما به لطف خدا و همت بازیکنان توانستیم عنوان قهرمانی را برای فولاد خوزستان به ارمغان آوریم.
وی با اشاره به این که سال های گذشته تنها یک یا دو تیم مدعی در گروه ما قرار داشت افزود: خوشبختانه با تلاش بازیکنان تیم توانستیم تیم های قدرتمند سپاهان و ذوب آهن اصفهان را که همیشه رقیب ما هستند، در اهواز و اصفهان شکست دهیم و با اقتدار قهرمان شویم.
سرمربی تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان این قهرمانی را نتیجه صداقت کادر فنی و بازیکنان تیم دانست و گفت: امیدوارم که مسولان رده بالای فوتبال کشور نگاه ویژه تری به مسابقات نونهالان داشته باشند چرا که شکل گیری هر بازیکنی در رده پایه است.
وی ادامه داد: متاسفانه در فوتبال ایران از نظر مادی هیچ جایزه ای برای تیم قهرمان در نظر گرفته نمی شود و تنها یک جام به تیم قهرمان تعلق می گیرد اگر چه این قهرمانی از دید معنوی برای ما بسیار حائز اهمیت است.
مهدی پور خاطرنشان کرد: مربیانی که در تیم های رده پایه کار می کنند خیلی مظلوم هستند و چیزی عایدشان نمی شود، فعالیت در تیم های پایه هیچ منفعت مالی ندارد و تنها باید به کار خود عشق داشته باشید.
وی در پایان گفت: بازیکنان ما در این رقابت ها با جان و دل جنگیدند و با شکست حریفان قدرتمندی که با ما هم گروه بودند جای هیچ حرفی و حدیثی را باقی نگذاشتند.
تیم فوتبال نونهالان فولاد خوزستان با وجود این که باید روز دوشنبه بازی آخر خود را مقابل تیم متین بابل انجام دهند اما با پیروزی در دو بازی قبل خود به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافت.
۶۰۰۲خبرنگار :پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار