سرمربی تیم فوتبال پدیده:محضر فیروز کریمی درس پس می دهم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۸ ق٫ظ
سرمربی تیم فوتبال پدیده:محضر فیروز کریمی درس پس می دهم [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:امیدوارم فردا جمعه ۲۹ بهمن ماه، ثابت کنم که شاگرد خوبی برای آقا فیروز کریمی بوده‌ام. به گزارش ایرنا رضا مهاجری عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:امیدوارم فردا شاهد فوتبال خوبی باشیم و در پایان هر […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:امیدوارم فردا جمعه ۲۹ بهمن ماه، ثابت کنم که شاگرد خوبی برای آقا فیروز کریمی بوده‌ام. به گزارش ایرنا رضا مهاجری عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:امیدوارم فردا شاهد فوتبال خوبی باشیم و در پایان هر تیمی که شایسته‌تر بود نتیجه لازم را کسب کند.
وی ادامه داد: خوشحالم فردا مقابل فردی قرار می‌گیرم که چندین سال افتخار شاگردی او را داشته‌ام و در بحث فوتبال و مربیگری موارد بسیاری را از او آموخته‌ام.
سرمربی تیم فوتبال پدیده درخصوص غایبان تیمش برای بازی فردا نیز گفت:مصدوم زیاد داریم ولی محروم نداریم، در بازی فردا گردان، مرادمند، کفشگری و حقیقی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده همچنین درباره در خصوص دلایل افت فوتبال خراسان نیز گفت:این موضوع چیزی نیست در زمان کم بخواهم درخصوص آن توضیح دهم ولی قطعاً اگر همدلی و رفاه باشد پتانسیل داریم که تیم‌های ما بهتر نتیجه بگیرند، به هر حال وقتی تیم‌ها نتیجه می‌گیرند همه در آن دخیل هستند و وقتی هم نتیجه نمی‌گیرند همه مقصر هستیم.
مهاجری ادامه داد:در هر صورت با وفاق و همدلی می‌توان فوتبال خراسان را از رکود خارج کرد و پتانسیل رسیدن به رتبه‌های بالای جدول را داریم و بارها نیز ثابت کرده‌ایم.
مهاجری بیان کرد: تیم پدیده فوتبال خوبی ارائه می‌دهد ولی ما در دو بازی گذشته از داوری متضرر شدیم و به نظرم کمیته داوران و دپارتمان داوری باید بسیار دقت کند چرا که لیگ به روزهای حساس خود نزدیک می‌شود.
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد اضافه کرد:با توجه به مشکلاتی که خودمان داشته‌ایم دیگر این توان را نداریم که از داوری هم متضرر شویم، اهل سر و صدا و ایجاد جنجال هم نیستیم و همیشه هم احترام گذاشته‌ایم اما انتظار داریم که این اشتباهات به حداقل برسد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا جمعه ۲۹ بهمن ماه از هفته بیست و دوم در ورزشگاه تختی ابادان، میزبان پدیده مشهد است.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار