سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران:دیدار ما و روسیه فینال زودرس جام جهانی است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۳ ب٫ظ
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران:دیدار ما و روسیه فینال زودرس جام جهانی است [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت:روسیه رقیب اصلی ما در راه قهرمانی است و دیدار این دو تیم فینال زودرس جام جهانی است. علی اشکانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:در تیم ایران بازیکنان جوانی حضور دارند که رقابت های جام جهانی فرصتی برای نشانان دادن […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت:روسیه رقیب اصلی ما در راه قهرمانی است و دیدار این دو تیم فینال زودرس جام جهانی است. علی اشکانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:در تیم ایران بازیکنان جوانی حضور دارند که رقابت های جام جهانی فرصتی برای نشانان دادن توانایی های آنهاست.
وی اظهار داشت:تیم ملی ایران پس از المپیک ریو تغییر و تحولات زیادی داشت و در حال پوست اندازی است و در رقابت های جام جهانی آبادان به دنبال کسب تجربه هستیم.
سرمربی تیم ملی ایران عملکرد این تیم برابر آلمان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: آلمان تیم خوبی داشت ولی به لحاظ فنی ما بهتر از آنها بودیم.
اشکانی مصدومیت را دلیل باخت قاسم منجزی کشتی گیر وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران برابر آلمان دانست و تصریح کرد:منجزی طی دو ماه اخیر با مصدومیت های زیادی مواجه بود و به لحاظ آمادگی شرایط خوبی نداشت.
وی از دیدار تیم های روسیه و ایران در این مسابقات به عنوان فینال زودرس این مسابقات یاد کرد و گفت:روسیه با تیم کامل خود پای به این مسابقات گذاشته و دیدار ما برابر این تیم فینال زودرس مسابقات است.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران اظهار داشت:روس ‌ها معمولا به تورنمنت ‌های ایران نمی ‌آیند و جام جهانی آبادان بهترین فرصت است تا تیم ایران نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کند و راه موفقیت برای المپیک ۲۰۲۰ باز شود.
اشکانی افزود:در تیم ملی ایران کشتی گیران جوانی حضور دارند که قادر هستند دست به کارهای بزرگ بزنند و امیدواریم با حمایت تماشاگران خوزستانی عملکرد خوبی در این رقابت ها داشته باشیم.
رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ اسفند با حضور هشت تیم برتر جهان در سالن کوثر آبادان پیگیری می شود.
ایران در گروه ۱ با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و در گروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس و اوکراین قرار دارند.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در نخستین دیدار امروز پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به مصاف آلمان رفت و این تیم را با نتیجه ۷ بر ۱ شکست داد.
تیم ملی ایران بعد از ظهر نیز ساعت ۱۸ در دیداری حساس و نفس گیر باید با تیم قدرتمند روسیه روبرو شود.
ملی پوشان فرنگی ایران صبح جمعه در سومین دیدار و از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه مقابل قزاقستان صف آرایی می کنند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ /۳۰۱۵ خبرنگار:مسعود گادار * عدنان جواهری** انتشاردهنده:سید بهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار