سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه:برابر ایران برای انتقام به میدان آمدیم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ ق٫ظ
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه:برابر ایران برای انتقام به میدان آمدیم [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه پس از پیروزی برابر ایران گفت:در این بازی برای شکستی که در شیراز از ایران متحمل شده بودیم به میدان رفتیم. گوگلی کوگو اشویل شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:بازی نفسگیر و سختی برابر ایران داشتیم ولی با تجربه بیشتری که […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه پس از پیروزی برابر ایران گفت:در این بازی برای شکستی که در شیراز از ایران متحمل شده بودیم به میدان رفتیم. گوگلی کوگو اشویل شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:بازی نفسگیر و سختی برابر ایران داشتیم ولی با تجربه بیشتری که کشتی گیران روسی داشتند به پیروزی رسیدیم.
وی اظهار داشت:تیم ایران با در اختیار داشتن بازیکنان جوان، انگیزه زیادی برابر ما داشت ولی ما برای قهرمانی به هیچ تیمی نمی توانیم رحم کنیم.
سرمربی تیم روسیه گفت:البته ایرانی ها در هر هشت وزن پایاپای ما پیش آمدند و خیلی سخت امتیاز دادند.
کوگو اشویل با اشاره به شکست روسی ها در مسابقات بین المللی شیراز برابر ایران تصریح کرد:ما در آن مسابقات شکست سنگینی برابر ایرانی ها متحمل شدیم و در مسابقات جام جهانی برای جبران آن شکست به میدان رفتیم.
وی افزود:شانس نخست قهرمانی در این مسابقات هستیم و فکر می کنم تیم آذربایجان حریف ما در فینال باشد.
سرمربی روسیه گفت:آذربایجان تیم بسیار آماده و خوبی دارد ولی ما به لحاظ کیفی شرایط بهتری داریم.
تیم ملی کشتی فرنگی روسیه در دومین دیدار خود از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ موفق شد ایران را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهد.
به گزارش ایرنا سی وپنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی درسال ۲۰۱۷ صبح امروز (پنجشنبه) در محل سالن کوثر شهر آبادان آغاز و عصر فردا(جمعه) با شناخت تیم های برتر به پایان می رسد.
ایران در گروه یک با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و درگروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، بلاروس، اوکراین و جمهوری آذربایجان قرار دارند.
۷۱۰۴/۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگاران:مسعود گادار و عدنان جواهری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار