سرمربی تیم کشتی فرنگی ترکیه:مسابقات را بد آغاز کردیم

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۹ ب٫ظ
سرمربی تیم کشتی فرنگی ترکیه:مسابقات را بد آغاز کردیم [ad_1] آبادان – ایرنا – سرمربی تیم کشتی فرنگی ترکیه گفت:یکی از مدعیان قهرمانی هستیم ولی مسابقات را بد آغاز کردیم. سرکان پنجشنبه پس از شکست تیم ملی ترکیه در برابر آذربایجان در گفت وگو با ایرنا افزود:برابر آذربایجان کشتی های پایاپای گرفتیم ولی در چند وزن با بدشانسی نتوانستیم نتیجه لازم را به دست […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرمربی تیم کشتی فرنگی ترکیه گفت:یکی از مدعیان قهرمانی هستیم ولی مسابقات را بد آغاز کردیم. سرکان پنجشنبه پس از شکست تیم ملی ترکیه در برابر آذربایجان در گفت وگو با ایرنا افزود:برابر آذربایجان کشتی های پایاپای گرفتیم ولی در چند وزن با بدشانسی نتوانستیم نتیجه لازم را به دست آوریم.
وی اظهار داشت:برای قهرمانی به ایران آمدیم ولی متاسفانه مسابقات را با شکست بد آغاز کردیم.
سرکان بیان داشت:این مسابقات با حضور کشتی گیران با تجربه و تیم های بزرگ کشتی فرنگی جهان در حال برگزاری است و بدون شک به لحاظ فنی دارای کیفیت خوبی است.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ترکیه گفت:با ترکیب اصلی تیم ملی در این دوره از مسابقات حضور داریم و برای قهرمانی حریفانی همچون ایران، روسیه و همچنین آذربایجان داریم که از مدعیان این دوره از مسابقات هستند.
وی افزود:متاسفانه مقابل آذربایجان غافلگیر شدیم و این شکست می تواند در ادامه این دوره از مسابقان کار ما را برای قهرمانی سخت کند.
تیم ملی کشتی فرنگی ترکیه با نتیجه ۵ بر ۳ در برابر آذربایجان شکست خورد.
به گزارش ایرنا این رقابت ها روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ اسفند با حضور هشت تیم برتر کشتی فرنگی جهان پیگیری می شود.
ایران در گروه ۱ با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و در گروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس و اوکراین قرار دارند.
۷۱۰۴/ /۳۰۱۵
خبرنگار:مسعود گادار * عدنان جواهری* انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار