سرمربی وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب:خوزستان ریشه وزنه برداری ایران است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۵۱ ب٫ظ
سرمربی وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب:خوزستان ریشه وزنه برداری ایران است [ad_1] اهواز – ایرنا – سرمربی تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب گفت:وزنه برداری ایران در جهان از جایگاه بسیار بالایی برخوردار بوده و ریشه وزنه برداری کشور، خوزستان است. محمدرضا کاظمی نژاد روز پنجشنبه پیش از آغاز مسابقات جام فجر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: وزنه برداران خوزستان فارغ از هر چیز […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – سرمربی تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب گفت:وزنه برداری ایران در جهان از جایگاه بسیار بالایی برخوردار بوده و ریشه وزنه برداری کشور، خوزستان است. محمدرضا کاظمی نژاد روز پنجشنبه پیش از آغاز مسابقات جام فجر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: وزنه برداران خوزستان فارغ از هر چیز تلاش می کنند که از نام وزنه برداری ایران دفاع کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سالن مسابقات به اهتزاز درآورند.
سرمربی تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب به وضعیت آمادگی وزنه‌برداران تیمش اشاره کرد و افزود: یک اردوی یکماهه با ارائه بهترین امکانات در اهواز برگزار شد و تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم، بازیکنان تیم در آمادگی کامل به سر می برند و خداروشکر بازیکن مصدوم و آسیب دیده ای نداریم.

وی با بیان این که مسابقات بین المللی فجر در چند سال اخیر روند صعودی داشته است، گفت:سال گذشته این مسابقات با حضور ۷ تیم خارجی برگزار شد این در حالی است که امسال ۱۴ کشور خارجی در این رقابت ها حضور دارند و قطعا در چند سال آینده شاهد مسابقات معتبرتری خواهیم بود.
کاظمی نژاد در ادامه به سطح بالای مسابقات بین‌المللی جام فجر اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه تعدادی از ورزشکاران بزرگسال ما در اردوی تیم ملی هستند در این مسابقات از ترکیب وزنه برداری داران تیم جوانان و امید خود در این رقابت ها استفاده می کنیم.
وی با اشاره به اینکه ترکیب تیم مناطق نفتخیز جنوب در این مسابقات را بازیکنان زیر ۲۵ سال خوزستانی تشکیل می دهند افزود: ورزشکاران ما عنوان دار آسیا و جوانان جهان هستند و بسیار امیدواریم که در این مسابقات کسب مدال کنند.
سرمربی تیم مناطق نفتخیز جنوب همچنین با بیان تجربه مناسب وزنه‌برداران مناطق نفتخیز جنوب و داشتن سابقه پوسیدن پیراهن تیم ملی، گفت:بچه های خوزستان اگر در حرکات خود دقت لازم را داشته باشند می توانیم در چند وزن مدال کسب کنیم.
وی در خصوص حضور نیافتن تیم ملی بزرگسال در این مسابقات گفت: با توجه به اینکه تیم ملی در آینده ۳ رویداد مهم جهانی پیش رو دارد و زمان برگزاری مسابقات جام فجر به شکلی است که با برنامه های تمرینی تیم ملی تداخل دارد، با تصمیم فدراسیون قرار بر این شد که تیم ملی جوانان در این مسابقات حضور پیدا کند.
دومین دوره مسابقات وزنه برداری بین المللی جام فجر ۲۰ تا ۲۴ اسفندماه به میزبانی اهواز برگزار می شود.
۶۱۲۵ پارسا شاکری** انتشار دهنده:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار