سرپرست تیم استقلال خوزستان: به پیروزی مقابل الفتح خوش بین هستیم

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۳۹ ب٫ظ
سرپرست تیم استقلال خوزستان: به پیروزی مقابل الفتح خوش بین هستیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال استقلال خوزستان دومین تمرین خود را در زمین شماره دو سلطان قابوس شهر مسقط برگزار کرد. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال استقلال خوزستان با حضور تمامی بازیکنان زیر نظر کادر فنی تیم راس ساعت ۱۶:۰۰به وقت محلی در زمین شماره ۲ ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط انجام شد. […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال استقلال خوزستان دومین تمرین خود را در زمین شماره دو سلطان قابوس شهر مسقط برگزار کرد. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال استقلال خوزستان با حضور تمامی بازیکنان زیر نظر کادر فنی تیم راس ساعت ۱۶:۰۰به وقت محلی در زمین شماره ۲ ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط انجام شد.
آخرین جلسه تمرین استقلال خوزستان فردا ساعت ۱۵ به وقت محلی در چمن اصلی محل برگزاری مسابقه انجام می شود.
سرپرست تیم استقلال خوزستان پس از دومین جلسه تمرین در کشور عمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: خوشبختانه بازیکن محروم و مصدومی نداریم و با تمام توان به مصاف حریف عربستانی خود می رویم .
بهمن روشنایی اظهار کرد: اگر بازیکنان ما در وسط زمین تمرکز لازم را داشته باشند مطمئن هستیم که می توانیم از سد تیم الفتح عبور کنیم.
سرپرست تیم استقلال خوزستان با اشاره به این که در تمرین امروز بیشتر کار تاکتیکی انجام دادیم افزود: بازیکنان ما بسیار تاکتیک پذیر هستند و در مسابقات لیگ نشان دادیم که در موقعیت سازی هم بسیار موفق هستیم اما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداریم.
وی ادامه داد: در هر صورت ما نماینده اول ایران هستیم و باید از شان فوتبال ایران دفاع کنیم، اگر بچه های ما در حد همیشگی خود ظاهر شوند مطمئن باشید پیروز میدان خواهیم بود.
روشنایی با بیان این که به برد در مقابل الفتح عربستان بسیار خوش بین هستیم افزود: الفتح تیم بسیار خوبی است و بازیکنان با تجربه ای هم دارد در حالی که بازیکنان ما اولین حضور خود را در جام تجربه می کنند.
وی با بیان اینکه تیم ما قبل از تمرین امروز خود از ورزشگاه محل مسابقه خود با الفتح بازدید کرد، گفت: از تمامی هواداران انتظار داریم برای موفقیت و سربلندی تیمشان در جام قهرمانان آسیا دعا کنند، امیدواریم که با دست پر به ایران بازگردیم و شرمنده هواداران نشویم.
دیدار تیم های استقلال خوزستان و الفتح عربستان روز دوشنبه ۲ اسفندماه راس ساعت ۱۵ به وقت محلی برگزار می شود.
نشست خبری سرمربیان تیمهای استقلال خوزستان و الفتح عربستان نیز دوشنبه ساعت ۱۲ به وقت محلی در هتل محل اقامت تیم استقلال خوزستان برگزار می شود.
۶۰۰۲خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار