سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان:برای دیدار با الجزیره در عمان می مانیم

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۵ ب٫ظ
سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان:برای دیدار با الجزیره در عمان می مانیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان از ادامه اردو در عمان برای حضوری مقتدر در برابر تیم الجزیره امارات خبر داد. بهمن روشنایی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به بعد مسافت و خستگی راه بعد از بازی با الفتح در عمان می مانیم […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان از ادامه اردو در عمان برای حضوری مقتدر در برابر تیم الجزیره امارات خبر داد. بهمن روشنایی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به بعد مسافت و خستگی راه بعد از بازی با الفتح در عمان می مانیم و از این جا به امارات پرواز می کنیم.
سرپرست تیم استقلال خوزستان افزود: با توجه به نزدیکی عمان به امارات تصمیم گرفتیم به ایران برنگردیم چون دوباره چند روز دیگر باید در امارات به مصاف تیم الجزیره برویم.
وی با بیان این که مشکلات مالی باشگاه دستمان را بسته است افزود: قطعا حضور تیم استقلال در عمان به لحاظ مالی به صرفه تر بوده و با توجه به نزدیکی راه، هزینه های رفت و آمد کاهش می یابد.
روشنایی افزود: تا روز چهارشنبه در عمان هستیم و با پرواز روز پنجشنبه عازم امارات می شویم تا در مقابل تیم الجزیره به میدان برویم.
وی با اظهار خوشحالی از پیروزی تیمش مقابل الفتح عربستان گفت: قطعا با این برد از حیثیت فوتبال ایران دفاع کردیم و دل همه مردم ایران بخصوص خوزستانی ها شاد شد.
سرپرست تیم استقلال خوزستان افزود: همه بازیکنان تیم شجاعانه جنگیدند و مزد زحمات خود را با پیروزی در این بازی گرفتند، امیدواریم که در بازی های آینده با تلاش بیشتر نتایج بهتری هم کسب کنیم.
وی با بیان این که پیروزی در نخستین بازی برای ما روحیه بخش بود افزود: با توجه به این که تیم ما اولین حضور آسیایی خود را تجربه می کرد این برد در روحیه بازیکنان بسیار موثر است.
تیم استقلال خوزستان عصر امروز در نخستین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا به مصاف تیم الفتح عربستان رفت که در نهایت توانست با نتیجه ۱ بر صفر این تیم را شکست دهد.
این تیم تک گل ابوالفضل اعلایی از سد حریف عربستانی خود عبور کرد و به تنهایی در صدر جدول گروه B مسابقات قرارگرفت.
۶۰۰۲ خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار