سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی:روسیه عالی بود

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۵۹ ق٫ظ
سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی:روسیه عالی بود [ad_1] آبادان – ایرنا – سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی گفت:تیم ملی روسیه عالی بود اما از عملکرد تیم ایران راضی هستم و به آینده این تیم امیدواریم. محمد دلیریان شامگاه پنجشنبه پس از شکست ایران مقابل روسیه در جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ آبادان در گفت و گو با خبرنگار ایرناٰ افزود:‌به اعتقاد من […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی گفت:تیم ملی روسیه عالی بود اما از عملکرد تیم ایران راضی هستم و به آینده این تیم امیدواریم. محمد دلیریان شامگاه پنجشنبه پس از شکست ایران مقابل روسیه در جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ آبادان در گفت و گو با خبرنگار ایرناٰ افزود:‌به اعتقاد من علی ارسلان نباخت و اگر این شکست به نام ایران ثبت نمی شد ایران برنده می شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود از قاسمی منجزی در سنگین وزن به جای مهدی زاده استفاده می شد، گفت: انتخاب منجزی درست بود.
دلیریان تصریح کرد:گرایی، قادریان و صالحی زاده عالی بودند و به باور من تیم ایران حرف های زیادی برای گفتن دارد و شورای فنی حتما در این خصوص تصمیم منطقی می گیرد.
تیم ملی کشتی فرنگی بعد از ظهر پنجشنبه در روز نخست رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷ کشتی فرنگی در دومین دیدار خود در جام جهانی در دیداری بسیار حساس با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب تیم روسیه شد .
ملی پوشان فرنگی ایران صبح امروز ۸ بر صفر آلمان را شکست داده بودند و جمعه در سومین دیدار به مصاف کشتی گیران قزاقستانی می روند.
سی و پنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی پنجشنبه ۲۶ اسفندماه آغاز شده و روز جمعه با شناخت برترین تیم های کشتی فرنگی جهان به کار خود پایان می دهد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ /۳۰۱۵ خبرنگار:مسعود گادار و عدنان جواهری** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار