سر دادن شعار واحد بین تماشاگران خوزستانی/ استقبال اندک تماشاگران از بازی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۴ ب٫ظ
سر دادن شعار واحد بین تماشاگران خوزستانی/ استقبال اندک تماشاگران از بازی [ad_1] اهواز _ ایرنا _ شهرآورد دو تیم خوزستانی استقلال و صنعت نفت آبادان که با برتری استقلال به پایان رسید حاشیه های جالبی نیز داشت. به گزارش ایرنا دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در حالی برگزار شد که با حاشیه […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ شهرآورد دو تیم خوزستانی استقلال و صنعت نفت آبادان که با برتری استقلال به پایان رسید حاشیه های جالبی نیز داشت. به گزارش ایرنا دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در حالی برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.
پیش از آغاز بازی آرش افشین و فرشاد سالاروند به سمت نیمکت نفت آبادان رفتند و از فیروز کریمی رخصت بازی گرفتند.
کادر فنی تیم استقلال خوزستان به همراه سیروس پورموسوی از فیروز کریمی سرمربی نفتی ها استقبال کردند.
در اواسط نیمه اول بازی تعدادی از تماشاگران استقلالی با دسته گل و شیرینی به سمت تماشاگران صنعت نفت رفته و شعار واحد سر دادند.
با توجه به نزدیک بودن به بازی های آسیایی چمن ورزشگاه غدیر اهواز از کیفیت خوبی برخوردار نیست.
با وجود این که بازی در اواخر هفته برگزار می شد اما تماشاگران اندکی به ورزشگاه آمده بودند.
در این بازی تنها ۳۰۰ تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند همچنین ۱۰۰ تماشاگر آبادانی برای حمایت از تیم خود به ورزشگاه آمده بودند.
در دقیقه ۳ بازی محمد طیبی در محوطه جریمه دروازه طلایی پوشان آبادانی را باز کرد تا در دو هفته متوالی برای تیمش گلزنی کند.
کاپیتان استقلال خوزستان پس از زدن گل به سمت هواداران رفت و مورد تشویق قرار گرفت.
تیم صنعت نفت آبادان در نیمه دوم بازی توپ و میدان را در اختیار گرفت و حملات بیشماری بر روی دروازه استقلالی ها خلق کرد اما نتوانست در گلزنی موفق شود.
در دقیقه ۷۵ بازی آرش افشین از میدان بازی خارج شد که این موضوع باعث ناراحتی او شد، افشین پس از تعویض به سمت رختکن رفت و از این طریق اعتراض خود را به سیروس پورموسوی نشان داد.
افشین در نیمه دوم بازی در حالی که در محوطه جریمه بود یک موقعیت خوب گلزنی را از دست داد که این موضوع اعتراض شدید هواداران را به دنبال داشت.
تیم استقلال خوزستان در حال حاضر با کسب ۲۹ امتیاز در رده ششم قرار گرفت همچنین صنعت نفت آبادان با کسب ۲۱ امتیاز در جایگاه ۱۱ قرار گرفت.
۶۰۰۲ خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار