سعداوی: با گرفتن سه امتیاز از گسترش به شرایط آرمانی بر می گردیم

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۴ ب٫ظ
سعداوی: با گرفتن سه امتیاز از گسترش به شرایط آرمانی بر می گردیم [ad_1] اهواز-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی با گسترش یکی از حساس ترین بازی های ما محسوب می شود زیرا گرفتن سه امتیاز بازی می تواند ما را به شرایط آرمانی در جدول برگرداند. به گزارش ایرنا، نعیم سعداوی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با گسترش فولاد اظهار داشت: گسترش فوتبال جذاب و […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی با گسترش یکی از حساس ترین بازی های ما محسوب می شود زیرا گرفتن سه امتیاز بازی می تواند ما را به شرایط آرمانی در جدول برگرداند. به گزارش ایرنا، نعیم سعداوی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با گسترش فولاد اظهار داشت: گسترش فوتبال جذاب و با کیفیتی ارائه می دهد و در فاز هجومی فوتبال خوبی انجام می دهد و ما به خوبی از این موضوع با خبر هستیم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان افزود: همین که با یک بازیکن کمتر بازی باخته را پیروز می شوند نشان از کیفیت بالای این تیم است،تیم گسترش بدنبال کسب سهمیه آسیایی بوده و این موضوع کار ما را سخت می کند.
وی در خصوص تیمش گفت: به رغم ناراحتی هواداران از تیم و مشکلات داوری و مصدومیتهای پی در پی بازیکنان و همچنین تدابیر کادر فنی، تاکنون نتایج خوبی کسب نکردیم اما دلیل نمی شود که ما ناامید باشیم.
سعداوی با اشاره به این که بازیکنان تیم بسیار پر انرژی و مصمم بوده و در طول هفته تمرینات منظم و بابرنامه ای انجام دادیم افزود: شرایط خاص این بازی را به خوبی درک کرده و سعی می کنیم آنچه را که از ما انتظار می رود با حمایت هواداران به نمایش بگذاریم.
وی با اشاره به این که در هر بازی به دنبال ارائه بازی با کیفیت هستیم افزود: در بعضی از بازی ها خیلی بدشانس بودیم و بچگانه گل خوردیم، امیدوارم در بازی فردا از موقعیت های خود به نحو مطلوب استفاده کنیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که از جمله تیم هایی هستیم که از داوری به شدت متضرر شدیم افزود: تعجب می‌کنم که اعضای باشگاه پدیده می گویند گل سالم ما در بازی با فولاد مردود شده است این در حالی است که پنالتی مسلم ما را نگرفته اند.
وی با بیان این که باید کمک کنیم تا داوران با اعتماد به نفس و آرامش به کارشان ادامه دهند، گفت: همچنین کمیته داوران هم باید شرایطی را ایجاد کند تا داوران از نظر علمی به روز باشند، وقتی داوران ما در مسابقات جهانی قضاوت می کنند نشان می دهد که پتانسیل کار موجود است.
سعداوی ادامه داد: بعد از اتفاقات بازی با سیاه جامگان داور مربوطه محروم شد و رییس دپارتمان داوری و رییس فدراسیون از من وباشگاه فولاد تشکر کردند اما در حرکتی جالب اعضای دپارتمان داوری و شخص آقای کامرانی فر از ما به کمیته انضباطی شکایت کردند، متاسفانه بعضی از تصمیمات در فوتبال ما یک عرف شده و باید یک عزم و قدرتی برای حل این مشکل وجود داشته باشد.
وی در ادامه به بازیکنان مصدوم تیمش اشاره کرد و افزود: اگر چه عبدالله ناصری، سینا مریدی و بختیار رحمانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما با شور و علاقه ای که از بازیکنانم سراغ دارم، ترس و واهمه ای نداریم و بازیکنان ما حتی در پست های غیرتخصصی خود به میدان می روند.
سرمربی تیم فولاد خوزستان در پایان با اشاره به این که حساسیت بازی فردا را هواداران ما به خوبی درک می کنند افزود: امیدوارم هواداران با حضور و حمایت خودشان انرژی بسیار خوبی به بچه ها منتقل کنند.
۶۰۰۲خبرنگار:پارسا شاکری**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار