سعید شاهرخی رییس هیات والیبال خوزستان شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۵ ب٫ظ
سعید شاهرخی رییس هیات والیبال خوزستان شد [ad_1] اهواز – ایرنا – مجمع انتخاب رییس هیات والیبال خوزستان با شرکت سه نامزد برگزار و سعید شاهرخی به عنوان رییس این هیات انتخاب شد. به گزارش ایرنا عصر سه‌شنبه این مجمع با حضور ۱۵ عضو و یک نامزد برگزار شد و شاهرخی توانست با۱۱ رای حداکثر آرا را به خود اختصاص دهد.احمد ادیبیان، […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مجمع انتخاب رییس هیات والیبال خوزستان با شرکت سه نامزد برگزار و سعید شاهرخی به عنوان رییس این هیات انتخاب شد. به گزارش ایرنا عصر سه‌شنبه این مجمع با حضور ۱۵ عضو و یک نامزد برگزار شد و شاهرخی توانست با۱۱ رای حداکثر آرا را به خود اختصاص دهد.
احمد ادیبیان، علیرضا پروین و سعید شاهرخی ۳ نامزد این انتخابات بودند.
از نکات جالب توجه در این مجمع حضور تنها یک نامزد بود در حالی که ۳ نفر برای عهده دار شدن این کرسی نامزد شده بودند.
احمد ادیبیان یکی از کاندیدای این مجمع با حضور نیافتن در این مجمع انصراف خود را اعلام کرد همچنین علیرضا پروین به علت منع استفاده از پیشکسوتان رد صلاحیت شد.
در ابتدای این مجمع سعید شاهرخی به ارائه مشکلات هیات و درخواست های خود از نایب رییس فدراسیون مدیرکل ورزش و جوانان پرداخت.
اعضای مجمع متشکل از روسای هیات های شهرستان، نماینده آموزش و پرورش، نماینده باشگاه ها، نماینده مربیان، نماینده داوران، نماینده ورزشکاران، نماینده بانوان، نامزد ریاست هیات، نایب رییس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بودند.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار