سفر کاروان راهیان نور مجلس شورای اسلامی به شوش

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۰۸ ب٫ظ
سفر کاروان راهیان نور مجلس شورای اسلامی به شوش [ad_1] شوش – ایرنا – کاروانی شامل ۱۶۰ نفر از کارکنان بخش های مختلف مجلس شورای اسلامی به همراه خانواده آنان در سفر به شوش از مناطق عملیاتی فکه و فتح المبین دیدن کردند. نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه به خبرنگار ایرنا با اشاره به سفر چهار روزه کارکنان مجلس شورای اسلامی […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – کاروانی شامل ۱۶۰ نفر از کارکنان بخش های مختلف مجلس شورای اسلامی به همراه خانواده آنان در سفر به شوش از مناطق عملیاتی فکه و فتح المبین دیدن کردند. نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه به خبرنگار ایرنا با اشاره به سفر چهار روزه کارکنان مجلس شورای اسلامی و خانواده آنان در قالب کاروان راهیان نور به شهرستان شوش گفت:اعضای این کاروان از نزدیک با آثار به جامانده از دوران دفاع مقدس، محورهای عملیاتی دفاع مقدس، رشادت و ایثارگری رزمندگان آشنا شدند.
سید راضی نوری حرکت راهیان نور را گامی در راستای احیای تفکر والای دفاع مقدس و فرهنگ بسیجی و تکریم از مقام والای شهدا و حماسه سازان دفاع مقدس بیان کرد و افزود:ترویج و اشاعه روحیه شهادت طلبی و ایثار در جامعه بی تردید از ظرفیت های بالای اردوهای زیارتی راهیان نور است که مجلس شورای اسلامی در این زمینه همواره پیشتاز و موفق بوده است.
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی افزود: به منظور ایجاد برنامه های فرهنگی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و آرمان های انقلاب اسلامی می توان از ظرفیت های عظیم کاروان های زیارتی راهیان نور بهره برد.
شرکت کنندگان در این کاروان همچنین ضمن زیارت حرم حضرت دانیال نبی (ع) از زیگورات چغازنبیل ،قلعه ، موزه و آثار تاریخی شوش دیدن کنند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی**انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار