سهراب مرادی: ارتقای سطح لیگ برتر و حضورهرچه بهتر ملی پوشان در سطوح بین المللی مستلزم حمایت مسئولان است

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۰۹ ق٫ظ
سهراب مرادی: ارتقای سطح لیگ برتر و حضورهرچه بهتر ملی پوشان در سطوح بین المللی مستلزم حمایت مسئولان است [ad_1] اهواز- ایرنا- وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ذوب آهن وعضو تیم ملی کشور رشد و ارتقای سطح مسابقات لیگ برتر و حضورهرچه بهتر ملی پوشان در سطوح بین المللی را در گرو حمایت مسئولان دانست. سهراب مرادی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در دومین روز از هفته پایانی رقابت […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ذوب آهن وعضو تیم ملی کشور رشد و ارتقای سطح مسابقات لیگ برتر و حضورهرچه بهتر ملی پوشان در سطوح بین المللی را در گرو حمایت مسئولان دانست. سهراب مرادی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در دومین روز از هفته پایانی رقابت های لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور دراهواز اظهار کرد: کیفیت رقابت های لیگ سال به سال رو به بهبود است و امسال تا هفته پایانی این رقابتها حساسیت برای کسب مقام قهرمانی بالا بود.
وی افزود: وزن اصلی من ۹۴ کیلوگرم است اما در این دوره از رقابت ها در وزن ۱۰۵ کیلوگرم شرکت کردم، در سال آینده در مسابقات لیگ به وزن خود باز می گردم.
وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ذوب آهن وعضو تیم ملی کشور ادامه داد: تیم های حاضر در مسابقات لیگ سال به سال با جذب وزنه برداران جوان و تقویت خود بر کیفیت این مسابقات می افزایند.
وی با تاکید بر لزوم حمایت هرچه بیشتر مسئولان از ملی پوشان گفت: اگرچه وزنه برداران ملی پوش کشور مورد حمایت قرار می گیرند اما همچنان نیازمند حمایت‌های بیشترمسئولان هستند.
مرادی تصریح کرد: سال ۹۵ سال خوبی برای وزنه‌برداری کشور بود و تیم ملی افتخارات ارزشمندی را نیز در سطوح جهانی به دست آورد اما قهرمانان کشور در صورتی که حمایت نشوند روز به روز از دوران اوج فاصله می گیرند.
وی گفت: وزنه برداران کشور جزو ورزشکاران مطرح جهان به شمار می‌روند و هرساله جوانان با استعدادی در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور معرفی می شوند و امیدواریم که این ظرفیت ها با حمایت مسئولان به پشتوانه های خوبی برای تیم ملی تبدیل شوند.
هفته پنجم و نهایی لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور روز های پنجشنبه و جمعه به میزبانی باشگاه شرکت ملی حفاری اهوازدر سالن وزنه برداری اختصاصی این مجموعه (شهید لرکی) برگزار شد و در پایان، تیم ذوب آهن قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد و تیم های رعد پدافند و شرکت منطق نفت خیزجنوب دوم و سوم شدند.
/۶۰۰۲/۷۱۵۲ خبرنگار:محمدرضاخبازان**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار