سه شکارچی غیرمجاز در اروندکنار آبادان دستگیر شدند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۰۹ ب٫ظ
سه شکارچی غیرمجاز در اروندکنار آبادان دستگیر شدند [ad_1] آبادان – ایرنا – رئیس اداره محیط زیست آبادان از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز پرندگان مهاجر در اروندکنار با همکاری دریابانی خبر داد سیداحمد موسوی آزاد دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این افراد به صورت غیرقانونی در یکی از نهرهای اروندکنار در فصل ممنوع اقدام به شکار پرنده می کردند.وی اظهار داشت:از […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – رئیس اداره محیط زیست آبادان از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز پرندگان مهاجر در اروندکنار با همکاری دریابانی خبر داد سیداحمد موسوی آزاد دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این افراد به صورت غیرقانونی در یکی از نهرهای اروندکنار در فصل ممنوع اقدام به شکار پرنده می کردند.
وی اظهار داشت:از این شکارچیان غیر مجاز که با حضور به موقع نیروهای دریابانی و یگان محیط زیست دستگیر شدند، دو پرنده شکار شده از نوع باکلان و حواصیل سفید کشف شد.
موسوی آزاد جریمه ناشی از این تخلف را چهار میلیون ریال اعلام کرد و بیان داشت:دستگیر شدندگان برای طی مراحل قضایی به دادگاه معرفی شدند.
تالاب بین المللی شادگان و تالاب ناصری خرمشهر و حاشیه خلیج فاس در اروندکنار از مکان هایی است که پرندگان مهاجر از مناطق سردسیر برای گذران زمستان به این اماکن مهاجرت می کنند.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشار دهنده: سید بهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار