سه مصدوم در دو حادثه تصادف در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۴ ب٫ظ
سه مصدوم در دو حادثه تصادف در خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: دو حادثه خودرویی در خوزستان سه مصدوم برجای گذاشت. مجتبی طحان شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان در ساعت ۱۰ صبح امروز در جاده تاراز دو نفر مصدوم شدند.وی گفت: […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: دو حادثه خودرویی در خوزستان سه مصدوم برجای گذاشت. مجتبی طحان شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان در ساعت ۱۰ صبح امروز در جاده تاراز دو نفر مصدوم شدند.
وی گفت: همچنین در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه صبح امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده شوشتر یک نفر مصدوم شد.
به گفته رضا دولتشاهی رئیس پلیس راه استان خوزستان ۱۲۰ نقطه به عنوان نقاط حادثه خیز در جاده‌های خوزستان شناسایی شده‌اند که این نقاط در سال گذشته و اواخر امسال به روز رسانی شده و به وسیله راهداری تعدادی از آن‌ها آشکار سازی شد.
وی گفت: محورهای پرحادثه خوزستان ۶ تعیین شده است که یکی از محور های پرخطر استان جاده اهواز ـ اندیمشک است که با وجود این که بزرگراه محسوب می‌شود به دلیل یکنواخت بودن و نبود محرک بصری موجب خستگی و خواب آلودگی راننده و در نتیجه واژگونی خودرو می‌شود.
۷۱۵۸/۶۰۰۲
خبرنگار: زینب فرحانی**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار