سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های خوزستان در آستانه برگزاری

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱ ق٫ظ
سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های خوزستان در آستانه برگزاری اهواز- قلم ماندگار-معاون فرهنگی و رسانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان خوزستان خبر داد.

قلم ماندگار:

 مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان خوزستان با حضور سید محمدرضا دربندی مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دوشنبه ٢٩ بهمن ماه در تالار مهتاب اهواز برگزار می‌شود. 
  
وی هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقای محتوای کیفی نشریات، تقویت روزنامه‌نگاری حرفه‌ای، ایجاد نشاط، افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه مطبوعات استان عنوان کرد. 
  
جمشیدی در ادامه افزود: ۴٣١ اثر در سه بخش تخصصی (سرمقاله، عکس، گرافیک و صفحه آرایی، تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش)، بخش ویژه (شعار سال ٩٧ حمایت از کالای ایرانی) و بخش مدافعان حرم (حمله تروریستی٣١ شهریور اهواز) به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی آثار توسط هیات داوران در هر بخش ٣ نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند. 
  
وی با اشاره به هیات داوران سومین جشنواره مطبوعات و رسانه استان اظهار داشت: از جمله هیات داوران این جشنواره می‌توان به محمد مختاریان (صحفه آرایی و عکس)، علی اکبر قاضی‌زاده (سرمقاله)، فریدون صدیقی (مصاحبه)، علیرضا کتابدار (تیتر و خبر) مهرداد خلیلی (گزارش ، بخش ویژه و موضوعی) اشاره کرد. 
  
معاون فرهنگی و رسانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان  اظهار کرد: همچنین کارگاهی با عنوان «صفحه آرایی و گرافیک درمطبوعات» برای علاقه‌مندان به حوزه مطبوعات، یک‌شنبه ٢٨ بهمن ۹۷ با حضور محمد مختاریان در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار