سومین پیروزی پتروشیمی در بسکتبال غرب آسیا؛ مصاف پتروشیمی و شیمیدر در مرحله نیمه نهایی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۰ ب٫ظ
سومین پیروزی پتروشیمی در بسکتبال غرب آسیا؛ مصاف پتروشیمی و شیمیدر در مرحله نیمه نهایی [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم پتروشیمی بندر امام موفق به کسب سومین پیروزی خود در رقابت های بسکتبال غرب آسیا شد. به گزارش ایرنا، شامگاه چهارشنبه تیم پتروشیمی بندر امام در چهارمین دیدار خود مقابل المینا عراق صف آرایی کرد که با نتیجه ۹۶ بر ۷۷ پیروز میدان شد.تیم پتروشیمی بندر امام در حالی […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم پتروشیمی بندر امام موفق به کسب سومین پیروزی خود در رقابت های بسکتبال غرب آسیا شد. به گزارش ایرنا، شامگاه چهارشنبه تیم پتروشیمی بندر امام در چهارمین دیدار خود مقابل المینا عراق صف آرایی کرد که با نتیجه ۹۶ بر ۷۷ پیروز میدان شد.
تیم پتروشیمی بندر امام در حالی به مصاف نماینده عراق می رفت که با پیروزی بر این تیم جواز حضور در مرحله نیمه نهایی رقابت های بسکتبال غرب آسیا را کسب می کرد.
شاگردان مهران شاهین‌طبع در کوارتر اول دیدار در رقابت به تیم المینا عراق کم فروغ ظاهر شدند و ۱۹ بر ۱۸ نتیجه را واگذار کردند.
در کوارتر دوم بازی تیم پتروشیمی امتیازات عقب افتاده خود را جبران کرد و توانست با نتیجه ۴۲ بر ۴۲ نیمه اول را به پایان برساند.
بازیکنان پتروشیمی که از تجربه بالاتری نسبت به حریف عراقی خود برخوردار بودند توپ و میدان را به خوبی در دست گرفته و با نتیجه ۷۲ بر ۵۰ پیروز میدان شد.
در کوارتر چهارم بازی که بازیکنان پتروشیمی خیالشان از پیروزی در این بازی آسوده بود بسیار روان تر از حریف خود بازی کردند و در نهایت با نتیجه ۹۶ بر ۷۷ پیروز این دیدار شدند.
پتروشیمی بندر امام با پیروزی مقابل المینا عراق در مرحله نیمه‌نهایی حریف شیمی‌دُر تهران شد.
تیم پتروشیمی بندر امام از چهار بازی خود در این فصل رقابت های بسکتبال غرب آسیا صاحب سه پیروزی و یک شکست شده است.
رقابت های بسکتبال باشگاه های غرب آسیا از روز ۲۲ تا ۲۷ اسفندماه در کشور اردن در حال برگزاری است.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار