شاهین طبع:به بازی فیزیکی روی آوردیم/صالحی:از باخت شرمنده نیستم

تاریخ انتشار: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۲۲ ق٫ظ
شاهین طبع:به بازی فیزیکی روی آوردیم/صالحی:از باخت شرمنده نیستم [ad_1] بندر ماهشهر – ایرنا – سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام پس از پیروزی برابر شهرداری کاشان گفت: شهرداری کاشان به گونه ای بازی کرد که مجبور به بازی فیزیکی شدیم. به گزارش ایرنا مهران شاهین طبع عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بازی خوبی بین دو تیم انجام شد و ما با استفاده […]

[ad_1]


بندر ماهشهر – ایرنا – سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام پس از پیروزی برابر شهرداری کاشان گفت: شهرداری کاشان به گونه ای بازی کرد که مجبور به بازی فیزیکی شدیم. به گزارش ایرنا مهران شاهین طبع عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بازی خوبی بین دو تیم انجام شد و ما با استفاده از تجربه خوب بازیکنانمان پیروز شدیم.
وی اظهار داشت: هر دو تیم خیلی فیزیکی بازی کردند و در نهایت ما با دوندگی بیشتر موفق به شکست دادن حریف شدیم.
سرمربی تیم پتروشیمی بندر امام گفت: با توجه به اینکه نفرات بهتری در اختیار داشتیم شانس بیشتری برای پیروزی داشتیم.
شاهین طبع تصریح کرد: تیم شهرداری کاشان بازیکنان با کیفیتی داشت که برابر ما عملکرد قابل قبولی داشتند.
******
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان نیز در خصوص این دیدار گفت: از اینکه این بازی را باختیم احساس شرمندگی نداریم زیرا بازی خوبی انجام دادیم.
مجید صالحی اظهار داشت: برای این بازی تنها ۹ بازیکن در اختیار داشتیم و بازیکن خارجی خود را به دلیل مصدومیت از دست دادیم.
وی افزود: با این شرایط مجبور بودیم تمامی نیروی خود را برای بازی بعدی حفظ کنیم هر چند که برای نتیجه گیری در این بازی هم چشمداشت داشتیم.
سرمربی شهرداری کاشان گفت: پتروشیمی بندر امام در حال حاضر بهترین تیم ایران است و در نیمه اول بازی پایاپایی برابر این تیم انجام دادیم.
تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام عصر پنجشنبه – امروز – در نخستین دیدار از دور سوم رقابت های لیگ برتر کشور در سالن اندیشه ماهشهر ۹۷ بر ۶۶ میهمانش شهرداری کاشان را شکست داد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار: مسعود گادار *** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار