توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز صورت گرفت؛

ارزیابی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز + گزارش تصویری

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۲۳:۰۲ ب٫ظ
ارزیابی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز + گزارش تصویری معاون غذا و داروی اهواز به منظور ارزشیابی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز از این شبکه بازدید و ضمن بازرسی داروخانه ها، صنایع و کارخانجات غذایی این شهرستان، عملکرد این شبکه را از لحاظ فعالیت در حوزه غذا، دارو، آزمایشگاه، طب سنتی و تجهیزات پزشکی مورد ارزیابی قرار داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، امروز چهارشنبه ۲۱ آذرماه جاری دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همراه مدیران و کارشناسان این معاونت به منظور ارزشیابی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز از این شبکه بازدید و ضمن بازرسی داروخانه ها، صنایع و کارخانجات غذایی این شهرستان، عملکرد این شبکه را از لحاظ فعالیت در حوزه غذا، دارو، آزمایشگاه، طب سنتی و تجهیزات پزشکی مورد ارزیابی قرار داد.

وی همچنین ضمن برگزاری جلسه با مدیر و کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز علاوه بر ارائه گزارش بازرسی ها نقاط ضعف و قوت را بهد همکاران این شبکه اطلاع داد.

دکتر برزگر در حاشیه بازدید از شبکه بهداشت و درمان رامهرمز  و در نشست صمیمی با با مدیر، کارشناسان غذا، دارو، آزمایشگاه و تجهیزات پزشکی این شبکه گفت:  مهمترین رسالت وزارت بهداشت و به تبع آن معاونت غذا و داروی اهواز، ارتقای ایمنی و سلامت غذای شهروندان است.

وی ادامه داد: به همین منظور تلاش می کنیم در تمامی شبکه های بهداشت و درمان واحده های تابعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز یک کارشناس به عنوان متولی غذا و سلامت مستقر و به بصورت ویژه موضوع سلامت مردم را پیگیری کند.

دکتر برزگر با بیان اینکه با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یک از رویکردهای مورد تاکید مقام معظم رهبری است که شرایط امروز کشور به آن نیاز جدی دارد، تاکید کرد: حمایت از تولید ملی باعث افزایش اشتغال و کاهش بیکاری خواهد شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز همچنین افزود:  معاونت غذا و داروی اهواز از تولیدکنندگان حمایت می کند و در همین راستا امروز با تیم کارشناسی به این شهرستان آمده ایم تا از نزدیک با متولیان کارخانجات و صنایع غذایی راکد و فعال این شهرستان گفت و گو و مشکلات آنها را در حوزه غذا و دارو در حد توان رفع و به آنها مجوز و پروانه فعالیت در کمترین زمان صادر کنیم تا بتوانند علاوه با خیال آسوده علاوه بر تولید محصولات سالم، به رونق اقتصاد داخلی هم  کمک کنند، چرا که حمایت از تولیدکنندگان داخلی پاسداری از اقتصاد ملی و تدوام راه شهیدان است.

دکتر بهرام عزتی رئیس شبکه بهداشت و درمان رامهرمز هم در این جلسه ضمن بیان دغدغه های حوزه بهداشت و درمان رامهرمز گفت: حفظ‌ و ارتقای سلامت مردم رامهرمز از اولویت‌های مهم شبکه بهداشت و درمان  این شهرستان است و تلاش می کنیم به بهترین نحو این رسالت مهم را انجام دهیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار