شبکه بهداشت و درمان ماهشهر زیر ذره بین بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۵ ق٫ظ
شبکه بهداشت و درمان ماهشهر زیر ذره بین بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز ماهشهر – قلم ماندگار-معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: نهمین دوره ارزشیابی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شبکه های بهداشت و درمان دانشگاه آغاز شد که در ابتدا شبکه بهداشت و درمان ماهشهر مورد ارزشیابی قرار گرفت.

 قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز صبح سه شنبه دوازدهم آذرماه جاری در حاشیه بازدید و بازرسی از شبکه بهداشت و درمان ماهشهر گفت: نهمین دوره ارزشیابی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شبکه های بهداشت و درمان دانشگاه آغاز شد که در ابتدا شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهشهر مورد ارزشیابی قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه مردم کشور از خدمات و بازرسی های همکاران شبکه و درمان شهرستان ماهشهر در حوزه امنیت غذایی با توجه به اینکه یکی از گلوگاه‌های کشور بندر امام است، اطمینان داشته باشند، افزود: بازرسان و کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تا پای جان بر عهد و وظایف ذاتی خود پایبند هستند و خواهند بود.

دکتر برزگر در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان ماهشهر در امنیت غذایی کشور نقش مهم و اساسی دارد، یادآور شد: حق شهروندان شهرستان ماهشهر بیش از این باید ادا شود.

یادآور می شود: در ادامه بازدید و بازرسی از شبکه بهداشت و درمان ماهشهر، مدیران و کارشناسان به بیان نظرات و نقاط ضعف و قوت شبکه پرداختند و پس از آن از بیمارستان ها و کارخانجات، صنایع غذایی و داروخانه های این شهرستان نیز بازدید بعمل آمد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار