طبق مصوبه مجلس و به منظور تأمین نظر شورای نگهبان:

شرایط افزایش حقوق مشاغل تخصصی، واحدهای عملیاتی، مناطق مرزی و محروم تعیین شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۹:۵۹ ق٫ظ
شرایط افزایش حقوق مشاغل تخصصی، واحدهای عملیاتی، مناطق مرزی و محروم تعیین شد نمایندگان مجلس در لایحه برنامه ششم توسعه و به منظور تأمین نظر شورای نگهبان، شرایط افزایش حقوق مشاغل تخصصی، واحدهای عملیاتی، مناطق مرزی و محروم را تعیین و تصویب کردند.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان و در جریان بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه برنامه ششم توسعه، ماده ۳۸ این لایحه را با اصلاحاتی به منظور تأمین نظر آن شورا به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، مجموع پرداختی ماهانه مقامات و مدیران و کارکنان دستگاه‌های موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸ مهرماه ۱۳۸۶ و ماده ۳۵ این قانون حداکثر ۲ برابر حداکثر حقوق و مزایای مستمر قابل پرداخت به کارکنان موضوع تبصره ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری است.

تبصره ۱- شورای حقوق و دستمزد می‌تواند با پیشنهاد روسای قوا، وزرا یا معاونان رئیس‌جمهور که ریاست دستگاه‌های اجرایی را بر عهده دارند و بالاترین مقام سایر دستگاه‌ای اجرایی، برای مشاغل تخصصی، واحدهای عملیاتی، مناطق مرزی و محروم علاوه بر سقف مقرر در این ماده، تا ۶۰ درصد منظور نماید.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار