شرکت اتریشی فعال در بازیافت مواد پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر سرمایه گذاری می کند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۱۵ ب٫ظ
شرکت اتریشی فعال در بازیافت مواد پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر سرمایه گذاری می کند [ad_1] بندر ماهشهر – ایرنا – یک شرکت فعال در زمینه بازیافت مواد پتروشیمی با هدف ارزیابی پتانسیل های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر، از ظرفیت های این منطقه اقتصادی دیدن کرد. به گزارش ایرنا این شرکت که در حوزه بازیافت مواد زائد و تفکیک ضایعات پلیمری پتروشیمی فعالیت می […]

[ad_1]


بندر ماهشهر – ایرنا – یک شرکت فعال در زمینه بازیافت مواد پتروشیمی با هدف ارزیابی پتانسیل های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر، از ظرفیت های این منطقه اقتصادی دیدن کرد. به گزارش ایرنا این شرکت که در حوزه بازیافت مواد زائد و تفکیک ضایعات پلیمری پتروشیمی فعالیت می کند، تمایل خود را برای سرمایه گذاری در این زمینه اعلام کرد.
جمعی از مدیران ارشد این شرکت چند ملیتی ایرانی – اتریشی با هدف بررسی پتانسیل های صنایع پتروشیمی در زمینه بازیافت مواد زائد از این منطقه بازدید کردند.
حاضران در این سفر اقتصادی پس از برگزاری نشست مشترک با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر در تالار آفرینش و آشنایی اجمالی با منطقه، با همراهی مدیر سرمایه گذاری سازمان منطقه ویژه از سایت های منطقه و پتروشیمی مارون بازدید کردند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:مسعود گادار ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار