شرکت فولاد اکسین در ابتدای سال جهش تولید رکورد دار ورود اسلب روزانه شد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۴ ب٫ظ
شرکت فولاد اکسین در ابتدای سال جهش تولید رکورد دار ورود اسلب روزانه شد شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق شد در ۱۵ فرورین ماه با ورود ۷۳۰۰ تن اسلب در روز، جهشی را در ورود اسلب جهت تولیدات ورق های فولادی به ثبت برساند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی، شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق شد در ۱۵ فرورین ماه با ورود ۷۳۰۰ تن اسلب در روز، جهشی را در ورود اسلب جهت تولیدات ورق های فولادی به ثبت برساند.

این مهم که با همکاری و هماهنگی سایر عوامل مرتبط در این شرکت محقق شد در جهت پشتیبانی از تداوم خط تولید و محقق نمودن جهش تولید در فولاد اکسین خوزستان بوده است.

این مجموعه صنعتی اسلب های مورد نیاز خود را از سه شرکت فولاد خوزستان، فولاد مبارکه اصفهان و فولاد هرمزگان تامین می نماید که خوشبختانه در ابتدای سال ۱۳۹۹ با ثبت میزان ۷۳۰۰ تن اسلب ورودی در روز رکورد جدیدی را به ثبت رسانید. بدیهی است که تحقق رکورد مذکور با توجه به شیوع ویروس کرونا، در سایه زحمات شبانه روزی کارکنان شرکت به ویژه پرسنل واحدهای خرید، حراست و سفارشات و انبارها صورت پذیرفت.

همچنین این شرکت با ارائه تدابیر بهداشتی و ایمنی در جهت حفظ سلامت کارکنان در شرایط شیوع ویروس کرونا، محیطی امن را برای کارکنان خود فراهم آورد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار