شرکت فولاد شادگان رکورد تولید ماهانه را شکست

تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۰:۲۹ ب٫ظ
شرکت فولاد شادگان رکورد تولید ماهانه را شکست شرکت صنعت فولاد شادگان رکورد تولید ماهانه آهن اسفنجی را در فروردین ماه ۱۴۰۰ شکست.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، سعید قاسم زاده مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در گفت‌ وگو با خبرنگار روابط عمومی، اظهار داشت: دستیابی به رکورد تولید ماهانه، پس از گذشت ۱۴ ماه با همت و پشتکار کارکنان شرکت صنعت فولاد شادگان محقق شد.
وی با بیان اینکه میزان تولید در فروردین ماه سال جاری به میزان ۷۴۶۲۰ تن رسیده است، افزود: دستیابی به این میزان تولید آهن اسفنجی نتیجه انجام تعمیرات سالیانه کیفی و تکیه بر توانایی کارکنان و متخصصان داخلی و بومی است.
قاسم زاده با اشاره به محدودیت‌هایی که به واسطه تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است، افزود: تلاش کردیم علیرغم وجود این محدودیت ها، در مسیر تولید پایدار گام برداریم. خدا را شاکریم که در طلیعه ی سال ۱۴۰۰ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال ” تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها” نامگذاری شده است، گام های استواری در راستای تحقق شعار سال برداریم.
مدیر عامل شرکت صنعت فولاد شادگان در پایان اظهار داشت: همه توانایی خود را برای افزایش تولید و خودکفایی به کار می‌گیریم و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نمی‌کنیم.
گزارش خبرنگار ما حاکی است، رکورد قبلی تولید ماهانه آهن اسفنجی به میزان ۶۹۹۱۷ تن و در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ محقق شده بود.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار