ششهزار دانش آموز دزفولی به پویش مردمی ' نه به چهارشنبه سوری خطرناک ' پیوستند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۳ ب٫ظ
ششهزار دانش آموز دزفولی به پویش مردمی ' نه به چهارشنبه سوری خطرناک ' پیوستند [ad_1] دزفول – ایرنا – مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: ششهزار دانش آموز دزفولی به پویش مردمی ‘ نه به چهارشنبه سوری خطرناک ‘ پیوستند. محمد قربان رمضان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پویش 'نه به چهارشنبه سوری خطرناک ' از ۱۵ […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: ششهزار دانش آموز دزفولی به پویش مردمی ‘ نه به چهارشنبه سوری خطرناک ‘ پیوستند. محمد قربان رمضان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پویش 'نه به چهارشنبه سوری خطرناک ' از ۱۵ اسفندماه به ابتکار سازمان آتش نشانی دزفول برپا شده و با استقبال مردم و دانش آموزان روبرو شده است.
وی افزود: علاوه بر دانش آموزان ، اعضای کانون های فرهنگی و جلسات قرآن مساجد دزفول نیز از این پویش مردمی استقبال کرده اند.
قربان رمضان همچنین از امضای میثاق نامه از سوی دانش آموزان ، جوانان و نوجوانان این شهرستان به عنوان نه به چهارشنبه سوری خطرناک خبر داد و گفت: این پویش مردمی بین اقشار مختلف مردم دزفول بازتاب داشته و با استقبال گسترده مردم نیز روبرو شده است.
فرمانده انتظامی دزفول نیز با اشاره به برخورد قانونی پلیس با هنجارشکنان گفت: عملکرد پلیس در چهارشنبه آخر سال خانواده محور و محله محور است.
سرهنگ علی الهامی با اشاره به آمادگی پلیس در روزهای پایان سال و چهارشنبه آخر سال گفت: پلیس با کسانی که با ایجاد ناهنجاری و مشکلات برای شهروندان در چهارشنبه آخرسال همچنین با انجام رفتار و رانندگی پرخطر نظم و امنیت شهر و جامعه را برهم بزنند برخورد قانونی خواهد کرد.
۶۰۶۸
خبرنگار و انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار