سید راضی جعادله: 

شعیبیه شوشتر نیازمند حمایت مسئولین است/ در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب حرکت می کنیم 

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۳ ق٫ظ
شعیبیه شوشتر نیازمند حمایت مسئولین است/ در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب حرکت می کنیم  سید راضی جعادله از سادات جلیل القدر شعیبیه شوشتر در گفتگوی اختصاصی با قلم ماندگار، با اشاره به کمبودهایی که در این منطقه وجود دارد گفت: شعیبیه شوشتر نیازمند حمایت مسئولین است.

قلم ماندگار:

سید راضی جعادله از سادات جلیل القدر شعیبیه شوشتر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار قلم ماندگار، با اشاره به کمبودهایی که در این منطقه وجود دارد گفت: شعیبیه نیازمند حمایت مسئولین است.

وی بیکاری را از مشکلات جوانان شعیبیه برشمرد و گفت: مسئولین بایدفکری برای جوانان جویای کار شعیبیه کننددر غیر این صورت جوانان مجبور می شوندبرای پیدا کردن شغل از روستا به شهر مهاجرت کنند که این موضوع باعث می شود دربلندمدت روستاها خالی از سکنه شوند.

تقدیر از عملکرد مدیر عامل شرکت گاز، رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، فرماندار شوشتر،سرهنگ بهاروند و سرهنگ عبدولی 

جعادله با تقدیر از ابول پور مدیر عامل شرکت گاز خوزستان گفت: ابول پور عملکرد بسیار خوبی در گازرسانی به روستاهای شعیبیه دارد. ای کاش عملکرد مدیراناستان هم مانند عملکرد مدیرعامل شرکت گاز استان بود. عملکرد ظهرابی مدیر شرکت گازشوشتر هم در راستای گازرسانی به روستاهای شوشتر قابل تقدیر است.

وی عملکرد دکتر ایرج نظری رییس علوم پزشکی اهواز را بسیار مطلوب و قابل تقدیر برشمرد و گفت: ما اهالی شعیبیه از عملکرد دکتر نظری رضایت کامل داریم. باروی کار آمدن دکتر نظری در علوم پزشکی وضعیت مراکز بهداشت در شعیبیه بهبود و توسعه پیدا کرده است و شاهد تحول در بخش بهداشت و درمان شعیبیه هستیم.

وی عملکرد سرهنگ بهاروند فرمانده نیروی انتظامی شوش را هم در زمینه برقراری امنیت در این شهرستان مطلوب برشمرد و گفت: در حال حاضر شهرستان شوش ازامنیت قابل توجهی برخوردار است.

وی همچنین عملکرد سرهنگ عبدولی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باوی راهم قابل تقدیر برشمرد و گفت: با فرماندهی سرهنگ عبدولی شاهد امنیت خوبی در شهرستان باوی هستیم.

سید راضی جعادله عملکرد پنبه دانه پور فرماندار شوشتر را نیز بسیارخوب و قابل تحسین برشمرد و گفت: فرماندار شوشتر با پیگیری های خود و بازدیدهایی کهاز کشاورزان می کند مورد رضایت ما کشاورزان قرار دارد و از عملکرد پنبه دانه پوررضایت کامل داریم.

وی عملکرد راهنمایی و رانندگی شهرستان باوی را هم قابل تقدیر برشمرد. 

وی با انتقاد از عملکرد رییس جهاد کشاورزی خوزستان گفت: انتظار داریم چنگلوایی که مسئول کشاورزی استان می باشد وقتی را برای کشاورزان اختصاص دهد و باسرکشی خود از مزارع از نزدیک پای درد دل کشاورزان بنشیند. ما کشاورزان شعیبیه تاکنون ندیده ایم که رییس جهاد کشاورزی استان با کشاورزان شعیبیه دیداری داشته باشد. یکی از مشکلات کشاورزان شعیبیه مربوط به سیل فروردین ۹۵ است که خسارت زیادی به گندمکاران زد و گندم ها را کیلویی ۳۰۰ تومان از ما خریدند و گفتند جبران می کنیم ولی تاکنون حتی یک ریال خسارت به ما پرداخت نشده است. از جناب چنگلوایی انتظار داریم این موضوع را پیگیری کند.

سید راضی جعادله عملکرد پورسلان مدیرکل راه و شهرسازی استان رادر شعیبیه ضعیف برشمرد و گفت: جاده های مسیر شعیبیه اصلا مناسب و استاندارد نیستند.بسیاری از ماشین های مردم شعیبیه بدلیل نامناسب بودن جاده ها و دست اندازها و چالههای فراوانی که وجود دارد با مشکل روبرو شده اند.

وی با انتقاد از عملکرد موصلی مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: برخیاهالی شعیبیه نان شب هم ندارند. انتظار داریم کمیته امداد استان بیشتر به شعیبیهتوجه کند.
سید راضی جعادله در پایان گفت: با وجود مشکلات و کم و کاستی هایی کهما کشاورزان داریم ولی هیچوقت دست از تولید نخواهیم کشید و در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی تمام تلاشمان را بکار خواهیم گرفت و حرکت می کنیم و برای عملی شدن دستورات رهبری از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار