شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در خوزستان تا روز چهارم به ۵۲۴۶نفر رسید

تاریخ انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۸ ب٫ظ
شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در خوزستان تا روز چهارم به ۵۲۴۶نفر رسید [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان گفت: تا پایان روز چهارم مهلت قانونی ثبت نام ، پنج هزار و ۲۴۶داوطلب نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان خوزستان نام نویسی کردند. علی حسین حسین زاده جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود:از این تعداد یک هزار و ۸۰۲داوطلب در […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان گفت: تا پایان روز چهارم مهلت قانونی ثبت نام ، پنج هزار و ۲۴۶داوطلب نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان خوزستان نام نویسی کردند. علی حسین حسین زاده جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود:از این تعداد یک هزار و ۸۰۲داوطلب در مناطق شهری و سه هزار و ۴۴۴نفر در مناطق روستایی استان کار ثبت نام و تحویل مدارک را تا سوم فروردین ماه انجام دادند.
وی با بیان اینکه کار ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا تا پایان روز ششم فروردین ماه ۱۳۹۶ به مدت هفت روز ادامه دارد از داوطلبان انتخابات شوراها خواست ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند.
رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان با بیان اینکه تا سوم فروردین ماه ۳۵۰نفر برای شوراهای اسلامی شهر اهواز ثبت نام کرده اند افزود: از این تعداد ۲۹۹نفر مرد و ۵۱ نفر زن هستند.
حسین زاده افزود:روند نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فضایی آرام همچنان
ادامه دارد.
استاندار خوزستان در چند روز اخیر از بیشترستادهای انتخابات مستقر در فرمانداری های استان بازدید کرد و در جریان روند ثبت نام داوطلبان انتخابات شهر و روستا قرار گرفت.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران ۲۹اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به صورت همزمان برگزار می شود.
/۶۰۰۲/۶۰۶۵
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار