مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان:

شهرداری اهواز به ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در پارک‌ها کمک کند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۲ ب٫ظ
شهرداری اهواز به ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در پارک‌ها کمک کند مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: شهرداری با امکانات وسیعی که دارد برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در پارک‌ها کمک کند تا بتوانیم در پارک‌ها شاهد ظهور کافه کتاب‌ باشیم

 قلم ماندگار:

به گزارش قلم  ماندگار، وحید کیانی ظهر امروز دوشنبه در آیین گشایش نمایشگاه کتاب «حال خوش خواندن» در کتابخانه مرکزی اهواز، اظهار کرد: آنچه برای ما و دیگر نهادهای فرهنگی به ویژه اداره کل کتابخانه های عمومی اهمیت دارد؛ تربیت کودک و نوجوان کتاب‌خوان و ارزش آفرین با مهارت های مثبت است.

وی افزود: این فرصتی را برای راه‌یابی کتاب به خانواده ها فراهم می کند تا خانواده ها را تحت تأثیر خود قرار دهد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان تصریح کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان همپای اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان در هفته کتاب و در قالب شعار مشترک «حال خوش خواندن» فعالیت های خود را در عرصه کتاب و کتاب‌خوانی دنبال می کند.

کیانی گفت: بر اساس تقویم زمانی که در اختیار مراکز کانون در سراسر استان قرار دادیم، هفته کتاب و کتاب‌خوانی به شکل مفصل گرامی داشته می شود.

وی با بیان این که توجه به زیرساخت های فرهنگی در جامعه برای فرهنگ مهم است، تصریح کرد: هرچه زیرساخت های فرهنگی در جامعه عمق بیشتری پیدا کند و محتوای بیشتری را تحت پوشش قرار دهند جامعه سالم تری خواهیم داشت و کودکان و نوجوانان و جوانان ما از خطر آسیب های اجتماعی دورتر خواهند شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان ادامه داد: امیدوارم فرصتی ایجاد شود که شهرداری با امکانات وسیعی که دارد برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در پارک‌ها اقدام کند و بتوانیم در پارک‌ها شاهد ظهور و بروز کافه کتاب‌ها هم باشیم.

کیانی گفت: از این طریق بیشتر به مردم و اهالی دانایی و معرفت نزدیک می شویم و آینده جامعه در گروی همین رفتارهای عمیق فرهنگی است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار