شهردار آبادان:طرح ساماندهی دست فروشان هسته مرکزی شهر آغاز شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۹ ب٫ظ
شهردار آبادان:طرح ساماندهی دست فروشان هسته مرکزی شهر آغاز شد [ad_1] آبادان – ایرنا – شهردار آبادان گفت:طرح ساماندهی طرح ساماندهی دست فروشان هسته مرکزی شهر با پیگیری های شهرداری و کمک و همراهی دادستان، دادگستری و نیروی انتظامی آغاز شد. محمد حویزاوی چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در طرح ساماندهی دست‌فروشان قانون را اجرا کردیم و از دست‌فروشان و بازاریان درخواست داریم در […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – شهردار آبادان گفت:طرح ساماندهی طرح ساماندهی دست فروشان هسته مرکزی شهر با پیگیری های شهرداری و کمک و همراهی دادستان، دادگستری و نیروی انتظامی آغاز شد. محمد حویزاوی چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در طرح ساماندهی دست‌فروشان قانون را اجرا کردیم و از دست‌فروشان و بازاریان درخواست داریم در این طرح شهرداری را همراهی کنند.
وی اظهار داشت:اگر خیابان امام ساماندهی شود سرویس‌دهی و خدمات‌دهی به شهروندان برای شهرداری آسان‌تر می‌شود.
شهردار آبادان گفت:تا جایی که امکان دارد به دست‌فروشان کمک می‌کنیم و امیدواریم آنها به حقوق شهروندی تعدی نکنند، شهرداری نیز اجازه نمی‌دهد به حقوق کسبه و دست‌فروشان تعدی شود.
حویزاوی افزود:ما به دنبال قطع روزی و همچنین درآمد کسی نیستیم و از دادستان، رئیس دادگستری، نماینده‌های شهر و شورای شهر که در این راه شهرداری را همراهی کردند تشکر می‌کنم.
شهردار آبادان با اشاره به مهیا شدن زیرساخت‌های بازار شب برای ساماندهی دست‌فروشان هسته مرکزی آبادان افزود:۲۴۰ غرفه در این محل برای دست‌فروشان تدارک دیده ‌شده که پس از تشکیل پرونده در اختیار آنان قرار می‌گیرد.
حویزاوی اظهار داشت:دست‌فروشان حاضر در خیابان امام کمتر از ۱۵۰ نفر هستند که ۹۰ نفر نیز در شهرداری تشکیل پرونده دادند.
وی تصریح کرد:طی هماهنگی با مسئول بازار دست‌فروشان در ۶ ماه ابتدایی هیچ‌گونه اجاره بهایی پرداخت نمی‌کنند.
شهردار آبادان گفت: با جمع‌آوری دست‌فروشان از خیابان امام تردد در این خیابان روان و آسان‌تر شده است.

** تا ابتدای مردادماه سال جاری آبادان به شهر شب تبدیل می‌شود
شهردار آبادان با اشاره به پروژه‌های عمرانی در این شهر گفت:اکنون بیش از ۱۰ پروژه عمرانی در سطح شهر فعال هستند و امیدواریم در تیرماه این پروژه‌ها بخصوص در ساحل اروند، پارک خلیج‌فارس و ساحل رودخانه بهمنشیر به سرانجام برسند.
وی افزود : لوله‌گذاری، پیاده‌روسازی، جدول‌کشی از جمله طرح‌های عمران شهری هستند که بدون دخالت پیمانکاران توسط شهرداری در حال اجرا است.
شهردار آبادان گفت:برای ما در این پروژه‌ها کیفیت ملاک است و شخصا بر روند اجرای کار نظارت مستقیم دارم تا طرح‌های در خور شان مردم را به آنها تقدیم آنها کنیم.
حویزاوی افزود:امیدواریم تا ابتدای مردادماه سال جاری آبادان به شهر شب تبدیل شود و به لحاظ نور هیچ نقطه‌ای از شهر دچار مشکل نباشد.
وی اظهار داشت:برای طرح نور خیابان‌های شهر از پایه‌های شیک و استاندار استفاده می‌کنیم تا مردم تغییرات را در شهر احساس کنند.
وی تصریح کرد: همچنین بخشی که در بلوار دهداری محل تجمع معتادین بود را ساماندهی و این محل‌ برای اولین بار در آبادان به پیست دوچرخه‌سواری تبدیل می‌شود.۷۱۰۴/۳۰۱۵/۶۰۰۲
**خبرنگار:مسعود گادار**تنظیم کننده : عدنان جواهری ** انتشاردهنده: کبری آقازری
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار