شهردار اهواز: تنها با نگاه فرابخشی می توان عقب ماندگی های شهری را جبران کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۶ ب٫ظ
شهردار اهواز: تنها با نگاه فرابخشی می توان عقب ماندگی های شهری را جبران کرد [ad_1] اهواز- ایرنا- شهردار اهواز گفت: تنها با مدیریت جهادی و نگاه فرابخشی می توان عقب ماندگی های شهرستان اهواز را در زمینه ارائه خدمات شهری جبران کرد. به گزارش ایرنا سید خلف موسوی روز چهارشنبه در آیین کلنگ زنی پروژه غیر هم سطح زردشت اهواز و تعریض پل کیان آباد اظهار کرد: با توجه […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- شهردار اهواز گفت: تنها با مدیریت جهادی و نگاه فرابخشی می توان عقب ماندگی های شهرستان اهواز را در زمینه ارائه خدمات شهری جبران کرد. به گزارش ایرنا سید خلف موسوی روز چهارشنبه در آیین کلنگ زنی پروژه غیر هم سطح زردشت اهواز و تعریض پل کیان آباد اظهار کرد: با توجه به اهتمام استاندار خوزستان در جهت توسعه خدمات شهری به شهروندان اهواز در ماه های اخیر اقدامات خوبی در این شهرستان صورت گرفته اما در برخی از پروژه های بزرگ اهواز دستگاه های اجرایی هماهنگی لازم را نداشته که این مشکلات بین بخشی نیز به همت استاندار خوزستان برطرف شد.
وی افزود: با کلنگ زنی این پروژه بخشی از مشکلات ترافیکی منطقه کیانپارس و تردد ساکنان منطقه زردشت برطرف می شود و همچنین ۱۲ متر به عرض پل کیان آباد اضافه خواهد شد.
وی بیان کرد: این زیرگذر به عرض۳۳ متر بوده و شش خط رفت و برگشت را ایجاد می کند که تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک این منطقه و کیانپارس دارد.
موسوی تصریح کرد: باتوجه به نزدیک شدن به بهره برداری پل نهم بی شک اگر زیرگذرهای مشخص شده در این مسیر را ایجاد نکنیم بر بار ترافیک کیانپارس افزوده شده و اهمیت احداث پل نهم کاهش می یابد.
وی بیان کرد: شهر اهواز به دلیل جنگ و دوره بازسازی ، ۲۰ سال از سایر کلانشهرها عقب مانده و تنها با اتحاد و مدیریت جهادی می توان این ضعف را جبران کرد.
۷۱۵۲/۶۰۰۲
خبرنگار: محمدرضا خبازان*انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار